skip to Main Content
0272 214 49 44 | 0532 588 01 01 | 0507 0099 007 | info@rinmedya.com
  • Afyonarackaplama-telefon

    Afyon Araç Kaplama

    0272 214 49 44 | 0532 588 01 01 


Afyonkarahisar İlinde Araç Folyo Kaplama Hizmeti Vermekteyiz Kullandığımız  Cast Folyo kalınlıkları ”0.11 – 0.13mm” aralığındadır.Kullandığımız folyolarda hava kanalları mevcut olduğundan aracınızın üzerinde herhangi bir kabarma veya deformasyon gibi görsel estetiği bozacak bir duruma sebep olmaz.

Afyonkarahisar İli Merkez’de hizmet veren firmamızın sunduğu araç kaplama işlemi çeşitli aşamalardan oluşmaktadır.Bunlar ;

1)   Aracınızın fotoğrafı çekilerek bilgisayar ortamına aktarılır.Grafik programlama araçları ile hangi renk ve folyonun araca en çok yakıştığı konusunda müşterilerimiz ile fikir alış verişinde bulunuruz.

2) Folyo tipi, tasarım şekli belirlendikten sonra kaplamanın en doğru şekilde uygulanabilmesi için ustaların uygun gördüğü şekilde düzgün bir biçimde araç temizlenir.

3) Uygulama esnasında hava sıcaklığı çok önemlidir.Uygulamanın en doğru şekilde yapılması için ustalarımız müşterilerimize uygun gün ve saat vererek işin programlamasını yapar.

Ayrıca kaplama işlemi  aracınızın orjinal boyasını korumaktadır, çizikler, reçine, kılcal ve fırça çizikleri, belirli seviyedeki derin çizikler gibi deformasyona yol açacak durumlar kaplaması yapılmış aracın orjinal boyasına zarar veremez.Tüm renk ve folyoların kodları olduğu için herhangi bir hasar sonucunda hasarlı bölge yeniden kaplanabilir.Kod numarası alındıktan sonra istenirse bölgesel veya komple tekrar aynı renk  folyomuz temin edilebilir.

 

Afyon Rinmedya Araç Kaplama ve Araç Giydirme İşlemi tamamlanması durumunda müşterilerimiz talep ederse araçlarını tekrar ikame adreslerine bırakabilmekteyiz.

Araç Folyo kaplama işleminden sonra istenildiği takdirde rahat bir şekilde eğitimli ve profesyonel kadromuz ile kaplanan folyo aracın hiçbir şekilde boyasına zarar vermeden çıkarılır.

Detaylı Bilgi İçin Lütfen Videolarımızı İzleyin.

×Close search
Ara