skip to Main Content
0272 214 49 44 | 0532 588 01 01 | 0507 0099 007 | info@rinmedya.com

Afyon CNC Kesim – 0272 214 49 44

Afyon Cnc Kesim

Afyon Cnc Kesim

Afyonkarahisar Cnc kesim; Ahşap, pleksi, decota, pvc, kompozit ve benzeri malzemelerin üzerine harf, desen ve şekil kesimi yapmaktayız. Şirketimizde tüm kurumsal ihtiyaçlarınıza uygun makinalar bulunmaktadır . İstenilen tüm boyutlarda kesim oyma v.b işlemleri yapabilmekteyiz. Mdf ,sunta, pleksi , dekota, kestamit, strafor, betopan, prinç ve benzeri malzemeler üzerinde arzu edilen her şekilde ve her türlü yazı fontundaki ve yontmalar itinayla kesilmektedir.Afyon ilinde Cnc kesim ve oyma alanındaki makinalarımız ve uzman ekibimiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeydedir. Cnc kesin ebatları 1mm ile 50mm arasındadır. Malzemelerinize cnc kesim yaptırmak, en temiz, en hızlı ve profesyonel sonuca ulaşmak istiyorsanız tek adresiniz Afyon Reklam Rinmedya olmalıdır.

Rinmedya Reklam Olarak ; 

Çeşitli ebatlarda ve boyutlarda pleksiglass, mdf, plastik ve envai çeşit malzemenin kesimini CNC routerlarımız ile yapmaktayız.Üst kısım iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir veya aşağıdaki mesaj gönder butonundan mesaj göndererek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.Sizlere en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

 

The requested album cannot be loaded at this time. Error: OAuthException Code: 10, (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.
×Close search
Ara