skip to Main Content
0272 214 49 44 | 0532 588 01 01 | 0507 0099 007 | info@rinmedya.com

Afyonkarahisar İlinde Bilboard Baskı ve Reklam Hizmeti Vermekteyiz – 0272 214 49 44

Yaz aylarındaki hareketliliği esas alan açık hava reklamcılığında billboard baskı ve reklamlarının şirketlere geri dönüş bağlamında büyük katkısı olmaktadır. En sık kullanılan açık hava reklam uygulamalarından biri olan billboardlar, markanızın ismini ya da kampanya mesajınızı aynı anda yüzlerce kişiye iletme gücüne sahiptir. Siz de markanız için etkili ve prestijli bir reklam uygulaması yapmak isterseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak Rinmedya üzerinden Billboard Baskı siparişi vererek markanız için akılcı bir reklam yatırımı yapabilirsiniz.

Billboard Baskılarınız profesyonel makinalarımız ile Afyonkarahisar ilinde en yüksek çözünürlükte 8 pass yapılmaktadır. Kullandığımız kaliteli boyalar sayesinde billboardlar üzerinde her türlü hava şartlarına karşı uzun süre dayanımı bulunan malzemelerin grafik tasarımı uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Afyonkarahisar İlinde Bilboard Reklamı Vermek İstiyorsanız Baskı Siparişi Vermeden Önce Bunları Bilmelisiniz ?

Billboard reklam işlerinde üzerinde en çok düşünülmesi gereken konu ölçüdür. Kiraladığınız açıkhava reklam mecralarının ölçülerini bizlere, tam ve doğru olarak verdiğinizden emin olun. Aksi halde billboard baskılarınız, plakalara tam oturmayabilir.

  • Billboard reklamlarına konu olan görsel tasarımın niteliği, hem marka imajınız için; hem de markanızın kalabalıklara ulaştırmak istediği mesajın etkinliğini sağlamak adına büyük önem taşır. Bu noktada olabildiğince profesyonel şekilde ilerlemekte fayda vardır. Karmaşık, amatörce tasarlanmış ya da özgün olmayan bir billboard reklamı, markanıza faydadan çok zarar verir.
  • Billboard tasarımı yaparken –basılacak materyal büyük boyutlu olacağı için- yüksek çözünürlüklü / vektörel görseller kullanmanız gerekir.
  • Billboardların amacı, pek çok uyaran içinde kalabalıkların dikkatini çekmektir. Bu yüzden, billboard üzerinde yer alacak kampanya mesajının çarpıcı ve kısa olmasına özen gösterin. Ayrıca bu mesajın yazılacağı fontun kolay okunur olması da, başarılı bir billboard reklamının anahtarıdır.

The requested album cannot be loaded at this time. Error: OAuthException Code: 10, (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.
×Close search
Ara