Alessandra Mastronardi ve Gianpaolo Sannino'nun evliliği bitti mi? İpuçları

GecKalmam

Member
Tgcom24
Alessandra Mastronardi ve Gianpaolo Sannino arasındaki ayrılığın işaretleri: gelinlikli fotoğraflar ve takipler kayboluyor

Alessandra Mastronardi'nin takipçilerini şüphelendiren şey ise oyuncunun artık sosyal medyada Gianpaolo Sannino'yu takip etmemesidir. Kapalı bir profili var, dolayısıyla olayın karşılıklı olup olmadığını doğrulamak imkansız. Ancak bir ayrılığı doğrulayan en önemli şey, Alessandra'nın düğünden kısa bir süre sonra yayınlanan fotoğrafını neredeyse sanki orada olanı silmek istermiş gibi silmiş olmasıdır. Çekimi yayınlarken “Aşk her şeyi fetheder, hatta zamanı ve mekanı bile. Sen ve ben” diye yazdı ve şimdi bu hareket, ikisi arasındaki ayrılığın lehine tanıklık ediyor gibi görünüyor.

Alessandra Mastronardi ile kocası arasında Aralık ayında kriz söylentileri

Alessandra Mastronardi ile Gianpaolo Sannino arasındaki evliliğin sona erdiğine dair söylentiler Aralık ayından bu yana ortalıkta dolaşıyor. Hatta bu durumda dedikodu, takiplerin kaldırılması ve çiftin bazı fotoğraflarının silinmesiyle başladı. Ancak Alessandro Cattelan'ın radyo programına konuk olan oyuncu, ayrılığı yalanlamıştı: “Evlilik çok iyi gidiyor” diyerek, evlilik hayatını “güzel, eğlenceli, farklı” olarak tanımlamış ve kendilerini tanımlarken karşılıklı heyecanlarını şöyle anlatmıştı: karı ve koca”. Instagram'daki “takip etme” özelliği geri geldi ve söylentiler en azından geçici olarak ortadan kalktı.

Alessandra Mastronardi'nin düğünü: ne zaman evlendi ve orada kaç misafir vardı?

Alessandra Mastronardi, 8 Temmuz Cumartesi günü Santa Sofia kilisesinde düzenlenen dini törenle Anacapri'de (en sevdikleri yerlerden biri) Gianpaolo Sannino ile evlendi. Yeni evliler ve beraberindeki 150 davetli, kutlamalara yeşilliklerle çevrili muhteşem bir lokasyon olan Villa Eva'da devam etti. Gelin, uzun kuyruklu duvak ve başında çiçekli taç bulunan romantik, uzun kollu beyaz dantel elbiseyle çok güzel görünüyordu. Düğüne ait bazı fotoğrafları ve tüm sevincini sosyal medyada paylaşmıştı ancak artık o kareler kaldırıldı.

Gianpaolo Sannino kimdir ve Alessandra Mastronardi ile aşk hikayesi nasıl başladı?

Alessandra Mastronardi ile Gianpaolo Sannino'nun aşk hikayesi bir filmin konusuna benziyor. Eğlence dünyasından uzakta, Roma'da yaşayan Salerno'lu bir diş hekimidir. İkili, çıkmaya başladıklarında birbirlerini 17 yıldır tanıyordu. Sapienza Üniversitesi'nde Tıp okumaya gittiğinde tanışmışlar ve hemen birbirlerine aşık olmuşlar ama çok geçmeden ayrılmışlar. Yıllar sonra, ilişkisini yeni bitirdiğinde Ross McCall bir arkadaşlarının düğününde tanıştılar ve yeniden birbirlerine aşık oldular. “Bir ilişkinin bitmesine çok üzüldüm, haftalardır ağlıyordum. Dışarı çıkma isteğim sıfırdı, sonra bir akşam bir arkadaşım bizi tanıştırdı. Bana şöyle dedi: 'Seni tanıştırayım' hayatının erkeği, ama bu konuda endişelenme. aşık ol'”. Oyuncu, sanki ona “Aslında ona delicesine aşık oldum. Bu onun da başına geldi” dedi. Gösteriş Fuarı ilk buluşmaları hakkında. Temmuz'daki düğün ve şimdi de ayrılık söylentileri. Nasıl bitecek? Geriye kalan tek şey bir sonraki bölümü beklemek…