Arena of Valor: Yeni Çağ’a Harley Quinn geliyor, Kış Şenliği başlıyor

GonulYolcusu

Global Mod
Global Mod
5v5 MOBA oyunu Arena of Valor: Yeni Çağ’ın imalcisi TiMi Studio, efsanevi çizgi roman yayıncısı DC işbirliği ile efsanevi karakter Harley Quinn’in bugünden itibaren savaş alanına kaos getirdiğini duyurdu. DC ismine Warner Bros. Interactive Entertainment lisansıyla Capheny karakterine kostüm olarak eklenen Harley Quinn, bu biçimdece Batman, Flash, Joker, Superman ve Wonder Woman karakterlerinin ortasına katılıyor.

Oyuncular, 25 Aralık tarihine kadar Harley Quinn kostümüne yüzde 20 indirimli fiyatla sahip olabilirler. Ayrıyeten oyuncular, farklı haritalardaki gizli ipuçlarını birleştirip, oyun ortasındaki Harley’nin Karışıklık Projesi bulmacalarını çözerek Brunhilda Sweet Dreams kostümü de dahil olmak üzere farklı kostüm ödüllerinin sahibi olabilirler.

Tüm bunlara ek olarak 7 gün boyunca arka arda oyuna giriş yapan oyuncular da Joker kostümüne fiyatsız olarak sahip olacaklar.

Palyaço prenses Harley Quinn, Arena of Valor: Yeni Çağ’ın klâsik Kış Şenliği aktifliği ile tıpkı günde geliyor. Bu yıl oyuncular, 5v5 maçlarda buz üzere yeni haritada kar topu atabilecek, düşmanlarını dondurup kardan adama dönüştürebilecekler. Kış Festivali’ni kutlamak hedefiyle Rouie, Ryoma ve Wisp karakterleri için sonlu müddetli kostümler de oyuna ekleniyor. Ayrıyeten 24-25 Aralık tarihlerinde oyuna giriş yapan tüm oyunculara fiyatsız kostüm içeren ikram sandığı verilecek.

Arena of Valor: Yeni Çağ’ın Kış Şenliği güncellemesi ile oyuna çeşitli düzenlemeler de geldi. Daha akıcı bir taşınabilir MOBA tecrübesi sunabilmek oyunda yeni güncelleme ile bir arada kahramanların dengelerinde, savaşlarda ve oyun alanında çeşitli optimizasyonlar yapıldı.