Asia Argento çıplak poz verdi ve sosyal medyayı ateşe verdi

GecKalmam

Member
Tgcom24
48 yaşındaki Asia Argento Instagram'da seksi, çıplak aktrisin fotoğrafları

Asia Argento, son derece erotik bazı görsellerini takipçileriyle paylaştı. Çıplak ve makyajsız pozlar veriyor, tıpkı annesinin ona yaptığı gibi kendini gösteriyor: vücudunu yalnızca çok sayıda ve gösterişli dövmeleri kaplıyor. Sınır tanımayan ve arsız, hayal gücüne hiç yer bırakmadan aynada kendini canlandırıyor, meme uçlarını ve özel bölgelerini gizlemek için yerleştirilen bazı ifadelerle sosyal sansürden kaçıyor. Ayrıca Eylül ayında 48. doğum gününü kutlamak için oyuncu, üzerinde hiçbir şey olmayan bir fotoğraf çekti: “Cesur bir selfie paylaşıyorum ama çıplaklığım için pek değil – gençliğimden beri seni bu yüzden uyuşturdum – gerçek şu ki Aynada kendime bakıp kendime kendimi gerçekten sevdiğimi söylemek benim için hala karmaşık” diye yazdı. “Acele edip yaşlanmak istiyorum, hayat güzel ama çok uzun sürüyor” diye tamamladı.

Alkol ve uyuşturucu kullanımı

Asia Argento, alkol ve uyuşturucu bağımlılığı olduğunu ve şans eseri bu durumdan kurtulmayı başardığını söyledi. “Beni tanıyanlar, otobiyografimi okuyanlar ya da 37 yıllık kariyer ve kamusal yaşamımda beni takip edenler, küçüklüğümden beri içimde doğuştan gelen bir boşluğu doldurmaya çalıştığımı biliyorlar. korkular, ego ve karakter kusurları, önce uyuşturucu, sonra alkol. Acılarımı unutarak boğmaya çalıştım ama bir süre sonra onlar uçmayı öğrendiler. Anksiyolitiklerim depresan oldu. 2013'ten 2016'ya kadar zaten ayıktım ama daha sonra 5 yıl süren bir nüksetme yaşadım ve her anlamda ama her şeyden önce ruhsal olarak gerçekten dibe vurdum” diye yazdı 2022'de ayıklığının ilk yılını kutlamak için.

Asia Argenti ve Morgan'la aşk hikayesi

Dario Argento ve Daria Nicolodi'nin kızı Asia Argento, kızı Anna Lou ile birlikte olduğu şarkıcı Morgan ile uzun süredir romantik bir bağa sahip (aktris aynı zamanda yönetmen Michele Civetta ile birlikte olduğu Nicola'nın da annesi). Şarkıcı ve oyuncu arasındaki aşk yoğun ve tutkuluydu; 2000'den 2007'ye kadar süren, inişli çıkışlı, tartışma ve uzlaşmalarla karakterize bir aşktı.