“Başaramayacağımdan korktum”

GecKalmam

Member
11 Mart 2023 12:06

Influencer, uzun bir gönderide kendisinin ve ailesinin başına gelen duygusal açıdan karmaşık haftaları anlatıyor.

Ferragni, Sanremo’nun peşine düşer

Chiara Ferragni bir havalandırma gönderisinde şöyle yazıyor: “San Remo, şimdi itiraf edebilirim, çok zordu, kendime onları hayal kırıklığına uğratamayacağımı söyleyebilecek miydim diye sormak için rahat bölgemin dışında hissettim. bana inanan ve pes etmeyen hata yaptığımı görmek isteyenden.Ne o zaman bazı nedensiz nefretin sana neden gerçek bir sebep olmadan atılması gerektiğini gerçekten anlamıyorsun, ama bu başka bir mesele ”.

Chiara için aile sorunları

Chiara Ferragni için Sanremo’dan sonra, sadece Fedez’in Rosa Chemical ile öpüşmesi skandalı değildi, her şeyden önce evde bir dizi sorun vardı. “Aynı zamanda ailem için de orada olmak, herkes için güçlü olmaya çalışmak, hem eş hem de anne olamama korkusuyla benden daha büyük sorunları nasıl çözeceğimi anlamak zorundaydım çünkü çocuklarınızla siz güçlü olan olmak zorunda, Daima. Bazen kendimi, ben de çökseydim ne olurdu diye merak ederken bularak cesaretim kırıldı.”

Chiara Ferragni’nin gözyaşları

Chiara Ferragni takipçilerine şunları söylüyor: “Tek başıma ve beni seven ve tüm ailem için ve aynı zamanda birlikte çalıştıkları 60 kişi için güçlü olmama yardımcı olmak için bana sarılmak ve teselli sözü vermek isteyenlerle birlikte ağladım. bu yüzden her gün yerinde olmalıyım ve verilen taahhütlere sadık kalmalıyım yoksa hepimiz işsiz kalırız. Kabul ediyorum, tüm bunlar beni binlerce yangın arasında, birçok, bazen çok fazla aile arasında hissettirdi. insani ve profesyonel sorumluluklar… Ama aynı zamanda, belki de daha yetişkin bir insan olarak yeni bir güç bulmamı sağladı”.

Bir şeyleri düzeltmek için yolundan çıktı

Chiara Ferragni, bazen çökmek, kırılgan hissetmek ve yardım etmek istediğini ancak bunun yerine bunu yaptığını açıklıyor ve şöyle diyor: “Şimdilik devam etme ve işleri yoluna koyma, her şey yolundaymış gibi davranmadan düzeltmeye çalışma zamanı. Gerçekten iyi gitmelerini sağla.Benim de yanımda olanlara ve çoğu zaman kırılgan hissettiğinde bile kendini güçlü göstermenin bir seçim değil, bir zorunluluk olduğunu anlayanlara teşekkürler.Seni görüyorum, seni okuyorum ve ben sana minnettarım”

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili