Belen Rodriguez Dubai'de bekar, Petineuse ile lüks tatil

GecKalmam

Member
12 Şubat 2024 09:47

İskoçya'nın ardından Patrizia Griffini ile Birleşik Arap Emirlikleri'nde eğleniyor

Tgcom24
Belen Dubai'de

Jennifer Lopez gösterisi, Naomi Campbell ile selfieler, süper lüks uçak uçuşu, Binbir Gece Masalları tatil yeri ve otel odasından nefes kesen manzaralar. Bekar Belen Rodriguez'in Dubai'ye yaptığı iş gezisi gerçek bir patlamadır. Yanında, ömür boyu arkadaşı Patrizia Griffini var ve Rodriguez'in daha iyi tarafı artık yanında olmasa bile onu gülümsetmeye hazır. Elio Lorenzoni ile hikaye Arjantin'deki Yeni Yıl tatilinden döndükten sonra sona erdi. Yanlış anlaşılmalar aşılmazdı ve uzun yıllar süren dostluğun ardından doğan aşk, Belen'in karanlık döneminde belirleyici bir rol oynamasına rağmen battı. Yazın depresyonla karşı karşıya kaldığında kliniğe başvurdu, birçok kilo verdi, Elio onun tekrar forma girmesine yardım etmişti. Bugün Belen Rodriguez kendi üzerinde çalıştı, kısa bir süre önce hâlâ fırtınanın ortasında olduğunu söylemişti ama bu arada bazı sabit noktaları da açıklığa kavuşturdu. O ve o tekrar ayrıldılar.

Belen, nefret edenlerle ileri geri

Belen Rodriguez gezisinin fotoğraflarını yayınladı, ancak en başından beri hayranların itirazları vardı ve şov kızı da nefret edenlere aynı şekilde yanıt verdi. Bazı kullanıcılar onu, Milano'da büyükanne ve büyükbabalarıyla birlikte kalan iki çocuğu Santiago (10) ve Luna Marì (2)'yi terk etmekle suçladı. “Neyden kaçıyorsun? Neyse ki senin gibi anne baban var” diye yazdı. Belen hemen cevap verdi: “Kim neden kaçıyor? Ben iş için buradayım.” Ardından Belen Rodriguez, onun sağlığı konusunda endişelenen hayranlarına güvence veriyor: “Ben iyiyim! Buraya iş için geldim… Çok eğleneceğim.” Bir başka takipçisine şunu ekliyor: “İş için buradayım ama çok eğleneceğim!”.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

İlgili