Chiara Ferragni iş için New York'ta: “Desteğiniz için teşekkür ederim”

GecKalmam

Member
08 Mart 2024 09:19

Etkileyici, başka bir tartışmanın ardından sosyal medyada yanıt verdi

Tgcom24

Chiara Ferragni, New York'a yeni geldi ve birkaç günlük çalışması için bulunduğu yeri gösterip bir videoda hayranlarına seslendi: “Hepinize teşekkür etmek istedim çünkü bu 'güzel' kapak için yüzlerce mesaj aldım. yapıldı Bunlar birçok farklı nedenden dolayı gerçekten zor günler ama bana gerçekten çok yardımcı oluyorsun, her zaman yanımdasın ve bu durum gözden kaçmıyor. Teşekkür ederim çünkü en zor anlarda bile oradasın.” Instagram'daki fenomen Chiara Ferragni, kendisinin Joker olarak resmedildiği “L'Espresso” kapağıyla ilgili tartışmanın ardından yanıt verdi.

Fedez Chiara Ferragni'yi savundu

Chiara Ferragni, Pandoro-gate davasındaki ağırlaştırılmış dolandırıcılık soruşturması ve Fedez ile olan ilişki krizine ilişkin endişelerini geride bırakarak huzurunu ve imajını yeniden kazanmaya çalışırken kendisinin de dahil olduğu başka bir tartışma ortaya çıktı. Haftalık “L'Espresso” dergisi onu, gerçek bir imparatorluğun başındaki dijital girişimcinin kurumsal galaksisi hakkında bir rapor sunmak üzere Joker kılığında kapakta yayınlıyor. Sosyal medyada ilk isyan eden, eşini var gücüyle savunan Fedez'in kendisi oldu. Rapçi, derginin sahibi petrolcü Donato Ammaturo'nun bir fotoğrafını yayınladı ve şunları yazdı: “L'Espresso, petrolcü sahibin hakkında iyi bir soruşturma ne zaman yapılacak? Bunu sabırsızlıkla bekliyorum.” Ferragni'nin savunma havuzunun tepkisi de hızlı oldu. Notunuzda “avukatlarınıza, haftalık L'Espresso dergisinin yayınevine karşı maddi ve manevi tazminat da dahil olmak üzere her türlü hukuki işlemi değerlendirmeleri talimatını verdiğinizi” yazıyorsunuz. Avukatlar, 8 Mart'ta yapılması planlanan yayına karşı da “kadının kutlanması gerektiği gün açıkça aşağılanan ve küçük düşürülen müvekkillerinin resminin kapağında yapılan kullanımın ciddi derecede karalayıcı ve zararlı niteliğine itiraz ettiği” uyarısında bulundu. . İnternette hayranlar bölünmüş durumda.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

İlgili