Claudio Amendola’nın yeni bir kız arkadaşı var, o o

GecKalmam

Member
24 Mayıs 2023, 11:43

Francesca Neri ile evliliğin sona ermesinin ardından Romalı aktör, Giorgia adlı bir kostüm tasarımcısıyla eşleşir.

Aylardır ilişkilerinde gizliliklerini koruyan ve şimdi paparazzilerin gözü önünde olan Claudio Amendola ve Giorgia için restoranda bir öğle yemeği “ölümcül” oldu. Onun için kazak ve kot pantolon, onun için sweatshirt ve siyah pantolon, çift sakince sohbet ediyor ve gülüyor. İki arkadaş gibi görünebilirler ama haftalık olarak çiçek açan bir aşktan bahsediyorlar. Çifte yakın kaynaklara göre, oyuncu ondan çok etkilenmiş gibi görünüyor.

Gürcistan kimdir?

Claudio Amendola’nın yeni aşkı hakkında çok az şey biliniyor. Adı Giorgia (soyadı bilinmiyor), eğlence dünyasında kostüm tasarımcısı olarak çalışıyor ve oyuncudan yaklaşık 15 yaş küçük. Amendola ve Francesca Neri arasında bir kriz söylentilerinin zaten var olduğu Ekim ayında çıkmaya başladıkları dışında, ilişkinin nasıl ve ne zaman doğduğuna dair hiçbir ayrıntı yok.

Francesca Neri ile evliliğin sonu

60 yaşındaki Claudio Amendola ve Francesca Neri, 25 yıllık aşk ve 12 evlilikten (ve 24 yaşındaki oğlu Rocco’dan) sonra Ekim ayında resmen ayrıldıklarını açıkladılar. Sağlam, birbirine sıkı sıkıya bağlı bir çift gibi görünüyorlardı ve aktris kronik sistit hastalığına yakalandığında onun yanındaydı. Sonra, maviden bir şimşek gibi kriz söylentileri patlak verdi, önce çift tarafından şiddetle reddedildi, ardından zamanı geldiğinde doğrulandı. “Hikayemizi bölebileceğimi düşünmemiştim ama oldu ve hayat yaşanmalı ve olduğu gibi kabul edilmeli. Çok büyük bir pişmanlık olabilir. Francesca ile hayatımın en güzel kitabını yazdım. Seveceğim. sonsuza kadar, iyiden de öte,” dedi “Doğru”. Öte yandan, Giorgia ile olan roman henüz yazılmamıştır…

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili