Cristina Marino sosyal doğum sonrası: komplikasyonlar oldu

GecKalmam

Member
03 Mart 2023 09:58

İki hafta önce Luca Argentero’nun karısı ikinci oğulları Noè Roberto’yu doğurdu.

Cristina Marino, Noah Roberto’nun doğumundan iki hafta sonra Hikayeler’de yeniden ortaya çıkıyor, ancak toplumsal boşluğu açıklamak için ayrıntılara girmiyor. Hayranlarından yokluğu için özür diler ve şunları ekler: “Fiziksel olarak beklenenden daha fazla komplikasyon oldu ama biz iyiyiz. Çok mutluyum. Bu büyük bir neşe ve sevgi zamanı, bu yüzden de biraz kaçtım. Çünkü bu anı yaşamamız ve gerçekliğin ne olduğuna daha fazla odaklanmamız gerekiyor”. Daha sonra markanın yeni ürünlerini tanıtmak için videodan yararlanıyor ve açıklıyor: “Size anlatacağım başka haberler de var ama beni kaçarken görmeye devam ederseniz, bilin ki ben iyiyim, biz ‘ iyisin Biz sadece bu sevgi dolu anın tadını çıkarmak istiyoruz”.

16 Şubat’ta Noah Roberto’nun doğumu

Argentero Cristina Marino, 16 Şubat’ta ikinci kez anne oldu. Model ve eşi Luca Argentero, Noè Roberto’nun doğumunu çok tatlı bir paylaşımla duyurdular ve yeni doğan bebeğin elleriyle ellerini gösterdiler ve “Sevgi dolu bir kalple” yazdılar. “Umudum odur ki bana delice aşık olur. Nina’nın babasına baktığında gözlerinde gördüğüm aşk özel bir şey. Bizi çok eğlendiren şaka, ona bizi ne kadar sevdiğini sorduğumuzda şöyle yanıtlıyor: Marino bir süre önce haftalık Grazia’ya “Baba çok, küçük anne” demişti ve annesinin dileklerini paylaşmıştı.

Cristina ve Luca aynı zamanda Nina Speranza’nın ebeveynleridir.

Cristina Marino ve Luca Argentero, 20 Mayıs’ta üç mumu üfleyecek olan en büyük kızı Nina Speranza’nın da ebeveynleri. Onunla birlikte denizden çok tatlı bir paylaşımda geçen eylül ayında bir bebeğin daha gelişini duyurmayı seçtiler. Daha sonra sosyal medyada çıplak vuruşlar ve egzersizler arasında yaşanan hamilelik, her zaman en büyük kızın aile hayatının kahramanı olduğu.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili