Elisa Esposito, "el yazısı öğretmeni": "1.300 Euro kazanıyorsanız, bu sizin suçunuz"

GecKalmam

Member
“Bazı yorumlar karşısında her zaman sessiz kaldım ama şimdi yanıt vermek istiyorum. Ayrıca sosyal medyanın sonsuza kadar devam etmeyeceğini ve er ya da geç kariyerimin – ya da her neyse” diyenlerden de bahsediyorum. Bu yorumların arkasında çok fazla kötülük ve kıskançlık görüyorum”, ayrıca Onlyfans için çalışan etkileyicinin altını çizdi.

“Okulu bitirdim, diplomam var ve ne var biliyor musunuz? Tam oyalanma dönemimde bitirdim. Televizyona ilk çıkışım sınavlar sırasında oldu. Estetik diploması aldım, ileride istersem açabilirim. bir güzellik merkezi. Bununla yaşayabileceğim. Bu yüzden geleceğim için korkmuyorum “, diye devam etti Esposito.

“Her şeyi kendim yaptım” – “Birçok kişi de benim kötülüğümü, başarısızlığımı istiyor. 19 yaşında böyle bir genç kızın bu kadar parayı kazanmaya başlaması sizi rahatsız ettiği için. Doğrudur, açın gözünüzü. Kazandıklarımı şimdi kazanıyorsam, ancak kendim sayesindedir.” , Kimseden yardım istemedim. Kelimenin tam anlamıyla her şeyi kendim yaptım. Bir güzellik okuluna gittim ve birkaç stajyerlik yaptım. Günde yaklaşık on saat dükkandaydım, bana ödeme yapmadılar. kısa bir süre ama o hayatı yaşamak istemediğimi anlamam için yeterli kimse tarafından sömürülmek istemedim.influencer olarak hayatın göründüğü kadar kolay olduğunu sanmayın çünkü her şeyin arkasında Video uzun bir iş var, biz de kıçımızı çalıştırıyoruz, açıkçası fabrikalarda çalışanlara göre daha az çalışıyoruz” diye sözlerini tamamladı.