Elisabetta Canalis'in ailesi genişliyor: Başka bir köpeği sahiplendi

GecKalmam

Member
04 Nisan 2024, 11:12

Los Angeles'taki eski şov kızı barınaktan alınan küçük bir köpeği sahiplendi

Tgcom24

Elisabetta Canalis ne yapar? Yeni bir köpeği sahiplendi

Elisabetta Canalis, günlük yaşamından kesitleri sayısız takipçisiyle paylaşmayı seviyor ve hayvanlara olan büyük sevgisi ve saygısı herkesçe biliniyor. Eski Sardunyalı şov kızının Nello ve Megan adında iki köpeği var ve yakın zamanda sosyal medyada dokunaklı bir mesajla sevgili Mia'ya veda etti. Ancak son günlerde Elizabeth, Charlie adında başka bir köpeği aileye kabul etti. Hayranlarının kalbine dokunan bir videoyla, evlat edinmenin o hassas anını, yeni evine gelişini ve Skyler Eva ile duygusal buluşmasını belgeledi. Uzun süre hayvan barınağında kalan 10 yaşındaki köpek Charlie, güzel bir ailenin sevgisini bulduğu için artık mutluluk ve huzurun açık işaretlerini gösteriyor.

“Charlie sen de beni Nello ve Megan gibi kandırdın! – Elisabetta Canalis, sosyal medyada yeni köpeğin gelişiyle ilgili videoyu paylaşarak yazdı: 10 yaşında eski bir ayakkabı gibi yaşlı köpeklerin pek fazla şansa sahip olmadığı ünlü olmayan köpek kulübesine terk edilen Charlie ile tanışın. Düşündüm, birkaç U dönüşü yaptım ve sonra geri döndüm, Charlie'yle ilgili bir şey beni etkiledi, onun yaşama isteği ve 10 gün boyunca kapalı kalması gereken birçok kayıp ruhla birlikte o kafeste olmasına rağmen duyduğu neşe. orada birlikte. Masaya bir koltuk ekleyip Charlie'yi ailenin yeni bir üyesi yapmaya karar verdik. İyi bir hayat dilerim Charletto.” Gürcü Cimpeanu ironik bir şekilde “Bana biraz yer bırakın” diye yanıtladı.

Elisabetta Canalis'in Charlie'nin aileye gelişini duyurduğu paylaşımı hayranların beğenisini kazandı. “Bunun gibi birçok Elizabeth'i” isteyenlerden iltifatlar yağıyor. VIP'ler bile eski şov kızının jestini onaylıyor. “Ne kadar harika bir şey yaptın Eli!!!!! Aferin, aferin ve hoş geldin ufaklık!!!” Elena Barolo yazdı. Raffaella Mennoia'nın yorumu “Sen özelsin”. Carolina Crescentini ona iki küçük kalp gönderdi.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Fark yaratan 8 bin küçük hareket

CEI

Dayanışma apartmanlarından okul sonrası programlara, suçun gençlerden emek topladığı bölgelerde çocuklara bir gelecek sağlamaya, her şeyini kaybedenler için kantinlerden ücretsiz sağlık hizmetlerine kadar: her imza bu şekilde bir sevgi jestine dönüşüyor

Daha fazlasını bul

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

CEI

Dayanışma apartmanlarından okul sonrası programlara, suçun gençlerden emek topladığı bölgelerde çocuklara bir gelecek sağlamaya, her şeyini kaybedenler için kantinlerden ücretsiz sağlık hizmetlerine kadar: her imza bu şekilde bir sevgi jestine dönüşüyor

Daha fazlasını bul

İlgili