Elon Musk ve Mark Zuckerberg arasındaki “kafes maçı” şaka olmayabilir

BadılCan

Member
Bay Zuckerberg, 2021’de spontane bir şekilde, kendisiyle birlikte eğitim alan bir arkadaş çevresi ile “mini akademi” adını verdiği garajında eğitime başladı. Brezilya jujitsusunun bir rakibi yenmek için kaba kuvvet değil, “yüzde 100 konsantrasyon” ve stratejik düşünme gerektirdiğini takdir ettiğini söyledi.

Bay Zuckerberg, aralarında Dave Camarillo, James Terry ve Khai Wu’nun da bulunduğu dövüş sanatları uzmanlarına danıştı. Mayıs ayında, Redwood City, California’daki ilk halka açık dövüş sanatları turnuvasında yarıştı ve burada gizli olarak yarıştı – dövüşmek için şapkasını ve güneş gözlüklerini çıkardığı ana kadar. Challenge’da altın ve gümüş madalyalar kazandı.

Geçen yıl Meta, karma dövüş sanatları savaşını sanal gerçeklik uygulaması Horizon Worlds’e getirmek için UFC ile ortaklık kurduğunu da duyurdu.

Bay White, Bay Zuckerberg’in spora gerçekten bağlı olduğunu söyledi.

“Zuckerberg ile yaklaşık iki yıldır konuşuyorum” dedi. “Ve asla bu kadar çok şaka olmaz ya da şakalaşır ve güleriz.” Meta patronun “her zaman kesinlikle ciddi olduğunu” söyledi.

Bay Zuckerberg muhtemelen dövüş formunda. Kendisine yakın iki kişiye göre, sıkı bir eğitim rejimini tamamladı, koşmaya başladı ve arkadaşlarına ve meslektaşlarına zamanlarını yenmeleri için meydan okudu. Bu ay, tümü ağırlıklı askeri sınıf vücut zırhı giyerken bir dizi şınav ve şınav çekmesini, birkaç kilometre koşmasını ve yüzlerce çömelmeyi tamamlamasını gerektiren “Murph” mücadelesini tamamlamak için kişisel bir rekor kırdı.

Yakın tarihli bir podcast bölümünde “Genellikle tam dikkat gerektiren spor yapmak, ruh sağlığım ve yaptığım her şeye odaklanabilmem için gerçekten önemli olduğunu düşünüyorum” dedi.

Öte yandan Bay Musk, tweet attı “neredeyse hiçbir zaman” ve yalnızca bir kez başarılı olduğunu sırtından sakatlandı bir sumo güreşçisi ile yarıştıktan sonra ameliyatın gerekli olduğu. bu ay o isminde “Judo, Kyokushin (tam temas)” – iki Japon dövüş sanatı – ve “kuralsız sokak dövüşü” eğitimi almıştı.