evlilik yıldönümü için yayınlanmamış çekim

GecKalmam

Member
Tgcom24
Kate Middleton ve Prens William'ın düğün fotoğrafı: nerede ve ne zaman evlendiler

Fotoğraf, çiftin düğünlerinin en önemli anlarını çekmek için tutulan kişisel fotoğrafçıları Millie Pilkington tarafından Buckingham Sarayı'nda çekildi. Kate ve Williama 2010'da nişanlandılar ve 2011'de evlendiler.

Kate çok güzel bir gelin

Kate ve William'ın düğün gününün üzerinden 13 yıl geçti ancak bu görüntüler, deneklerin anılarında ve ötesinde, beyaz bir elbise içindeki güzel Galler Prensesi (kraliyet düğünleri tarihinin en pahalılarından biri) ve üniformalı çok heyecanlı prens. Törene 1900'den fazla kişi davet edildi ve dünya çapında milyonlarca kişi televizyondan izledi.

Kate'in hastalığı ve video mesajla duyurusu

Kraliyet çiftinin evlilik yıl dönümü, Kate'in Ocak ayında geçirdiği ameliyat sonrasında kanser teşhisi konmasının ardından Şubat ayında başlayan kemoterapi tedavisine devam ettiği bir döneme denk geliyor.
Günlerce süren spekülasyon ve söylentilerin ardından Kate Middleton konuya açıklık getirmek istedi ve geçen ay zaman, mekan ve mahremiyete hitap eden şok edici haberi paylaştı. Kate Middleton, Windsor'da bir bankta otururken eşi Prens William'a desteği için teşekkür ettiği duygusal bir video mesajıyla hastalığını duyurdu. Ocak ayında 42 yaşındaki prenses, bu haberi 10 yaşındaki George, 8 yaşındaki Charlotte ve 5 yaşındaki Louis'e de ilettiğini ve onlara her şeyin “iyi” olacağını söylediğini söyledi. “Tıbbi ekibim daha sonra bana önleyici kemoterapi almamı tavsiye etti ve şu anda bu tedavinin erken aşamalarındayım.”

“Bu açıkçası çok büyük bir şok oldu. William ve ben, genç ailemizin iyiliği için bunu özel olarak işlemek için elimizden gelen her şeyi yaptık. Tahmin edebileceğiniz gibi zaman aldı. Büyük bir ameliyatın ardından iyileşmek ve tedaviye başlamak zaman aldı. Küçük prensler George, Charlotte ve Louis'e her şeyi kendilerine uygun bir şekilde açıklamak ve onlara iyi olacağıma dair güvence vermek ve onları iyileştirecek şeylere odaklanarak her gün daha da güçlenmek zaman aldı. zihnimi, bedenimi ve ruhumu iyileştirmeme yardım et.”

Gizlilik ve zaman talebi

Kate hayranlarına şunları söyledi: “William'ın yanımda olması aynı zamanda büyük bir rahatlık ve güvence kaynağı. Çoğunuzun gösterdiği sevgi, destek ve nezaket gibi. Bu ikimiz için de çok şey ifade ediyor.” konular. Ailenin tedaviyi tamamlarken artık “zamana, mekana ve mahremiyete” ihtiyacı olduğunu da sözlerine ekledi. Şunları ekledi: “İşim bana her zaman derin bir neşe duygusu verdi ve mümkün olduğunda geri dönmeyi sabırsızlıkla bekliyorum, ancak şimdilik tam iyileşmeye odaklanmam gerekiyor. Şu anda kanserden etkilenen tüm yaşamları da düşünüyorum. Hangi biçimde olursa olsun bu hastalıkla karşı karşıya kalan herkesin lütfen inancını ve umudunu kaybetmeyin. Yalnız değilsiniz.”