Flavio Briatore kanserden sonraki ilk doğum gününü kutluyor

GecKalmam

Member
12 Nisan 2024, 16:49

Girişimciye “Her zamankinden daha güçlü” yazan kalp şeklinde bir pasta

Flavio Briatore kalp kanserinden sonraki ilk doğum gününü kutluyor - fotoğraf 1

Tgcom24
Flavio Briatore, Elisabetta Gregoraci ile kutlama yapıyor

Flavio Briatore, Instagram'da ayıklık ve aile adına Monte Carlo'daki doğum gününün fotoğraflarını yayınladı. Sade bir tişört ve şapka giyen girişimci, bu anı en yakınındakilerle paylaşırken gülümsüyor. Eski eşi Elisabetta Gregoraci de eksik olamazdı, kendisi de yanında olmanın yanı sıra sosyal medya üzerinden ona mutlu bir doğum günü dilemek istedi ve ikilinin kucaklaştığı bir fotoğrafla birlikte “Doğum Günün Kutlu Olsun Fla! Bugünün doğum günü Tvtbt'den daha da değerli.

Milano'daki San Raffaele'de operasyon ve hastaneye kaldırılma

Bir ay önce, 14 Mart'ta Briatore, iyi huylu kalp tümörü nedeniyle Milano'daki San Raffaele hastanesinde kalp ameliyatı geçirdi. Gregoraci, evliliğinin bir süre önce bitmesine rağmen onları birbirine bağlayan muazzam sevgiyi doğrulayarak onu asla yalnız bırakmadı. Aslında oğulları Nathan Falco ile birlikte iyisiyle kötüsüyle bir aile olmaya devam ediyorlar. Bu nedenle sunucu, hastanede kaldığı süre boyunca hastane yatağından hareket etmedi, en zor günlerinde ona destek oldu. İç içe geçmiş ellerin görüntüsünü paylaşarak, “Bu son on gün içinde onu desteklemek ve bu hassas ve beklenmedik operasyon ve ameliyat sonrası iyileşmeyle en iyi şekilde yüzleşmek için ona gereken tüm gücü vermek için Flavio'nun yanında oldum” diye yazdı.

Flavio Briatore'nin çağrısı: “Önleme yapın… ve dua edin”

Korku geçtikten sonra Briatore dinlenmek için Monte Carlo'ya döndü. Prenslikten takipçilerine önemli bir mesaj göndermişti: “Arkadaşlar, size iyi olduğumu söylemek istedim. Bu arada hepinize teşekkür etmek istedim çünkü bir daha hiç bu kadar çok sevgi ifadesi göreceğimi hayal etmemiştim. çok, çok insan. Size teşekkür etmek istiyorum, iyiyim. Gönderdiğim mesaj şu: arkadaşlar, önlem alın, bu çok önemli. Ve sonra size bir başka mesaj veriyorum, arada sırada dua etmek zarar vermez. “

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

İlgili