Game Pass abonelerine müjde! 11 yeni oyun

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Oyun konsollarında yakaladığı başarıyı Xbox Game Pass abonelik hizmetiyle sürdüren Microsoft, listesine her ay yeni üretimler eklemeye devam ediyor. Şirketin yaptığı açıklamaya nazaran eylül ayının sonuna kadar 11 yeni oyun kullanıcılar tarafınca erişilebilir olacak. Oyunların hepsinin Game Pass’e bir günde eklenmeyeceğini belirtmekte yarar var. Açıklanan listeye göre imaller, önümüzdeki 10 gün içerisinde kesimler halinde kullanıcılarla paylaşılacak.

20 Eylül:

Deathloop – 539 TL

Hardspace: Shipbreaker – 360 TL

22 Eylül:

SpiderHeck – 22 Eylül’de çıkacak

Beacon Pines – 22 Eylül’de çıkacak

Slime Rancher 2 – 22 Eylül’de çıkacak

27 Eylül:

Moonscars – 27 Eylül’de çıkacak

Grounded (1.0) – 50 TL

29 Eylül:

Let’s Build A Zoo – 32 TL

Valheim (PC) – 32 TL

30 Eylül:

PAW Patrol Grand Prix – 30 Eylül’de çıkacak

Geçtiğimiz hafta Microsoft, Tokyo Oyun Fuarı‘ndan yaptığı bir canlı yayın ile oyunun Game Pass’te sunulacağını deklare etti. Xbox Game Pass ve PC Game Pass aboneleri, bugünden itibaren Ubisoft’un Yunan mitoloji destanı Assassin’s Creed Odyssey‘i Xbox Series X|S, Xbox One ve PC’de oynayabilecekler.

Yapılan açıklama ile bir arada Assassins Creed Odyssey, bugün Xbox ve bilgisayarda üzerinde Assassin’s Creed Origins‘e katılmış olacak. Assassin’s Creed Odyssey ile birlikte oyunun ana karakterleri Alexios ve Kassandra‘nın mitolojik savaşları yeni bir oyuncu kitlesi ile tanışıyor.

Assassin’s Creed Odyssey, birinci vakit içinderda 2018’de piyasaya sürülmüştü. Oyuncuları Assassin’s Creed Origins’den bile evvelki vakit içinderda Antik Yunanistan‘da bir seyahate çıkaran oyun çok epeyce sevildi. Oyunun Game Pass‘e gelmesi ise büyük bir sürpriz olarak kabul ediliyor.

Kaynak: Shiftdelete
 
Üst