GuardiaN ve seized Singularity’e katıldı

GonulYolcusu

Global Mod
Global Mod
Singularity ekibi Denis “⁠seized⁠” Kostin ve Ladislav “⁠GuardiaN⁠” Kovács’in deneyimlerini 20 yaş ve altı üç Rus oyuncu olan Evgeny “⁠Norwi⁠” Ermolin, Timur “⁠clax⁠” Sabirov ve Daniil “⁠d1Ledez⁠” Kustov ile birleştirerek Artem “⁠Fierce⁠” Ivanov koçluğundaki yeni takımını tanıttı.

Kadro birinci turnuvasını Ağustos ayında BEZ ZP ismi altında IronWar Grand Prix’te oynadı ve yarı finalde yenildikten daha sonra turnuvayı 3-4. sırada bitirdi.

Bu iki oyuncu 2012 ve 2017 yılları içinde Natus Vincere’de birlikte oynadıktan daha sonra yine bir ortaya geldi. seized gruptan çıktıktan daha sonra e Gambit, Vega Squadron, Cyber Legacy ve son olarak Trident kadrolarında yer almıştı. Trident kadrosunda ikisinin birinci kere Haziran ayında GuardiaN’ın yerine geçtiğinde bir daha bir ortaya geldiklerini biliyoruz.

seized: “Tecrübeli ve kana susamış gençleri bir ortaya getirmeye çalıştığımız büsbütün yeni bir ekibiz. Amacımız, bu yılın sonuna kadar rekabetçi bir ekip olmak ve akabinde adım adım sıralamada yükselmek ve taraftarlarımızı şad etmek.” dedi.

Singularity, hem Danimarka tıpkı vakitte Kuzey Amerika’daki projeleri besleyip sonrasındasında Bağımsız Devletler Topluluğu’nun sularına açıldı ve bu atakla yepisyeni bir yola adım attı. Singularity’nin CEO’su ve kurucusu Atle S. Stehouwer, “Yaklaşık 1,5 yıl boyunca Danimarka sahnesine bağlı kaldıktan daha sonra ve evvelki Amerikan maceramızdan daha sonra pak bir nefese muhtaçlığımız vardı” dedi ve ekledi,

“Bu niçinle, genç oyuncular ve tecrübeli oyuncular ile eksiksiz bir biçimde dengelenmiş bu aç ve yetenekli BDT takımını bulduğum yer olan ulusal hudutların haricindeki seçeneklerimizi bir defa daha keşfetmeye karar verdim. Ekipten yüksek beklentilerim var ve bunu görmek için, bu grubun sahnede daha fazla muvaffakiyet bulması için gerekli çevreyi sağlayacağız.”

Singularity’nin aktüel takımı:

Denis “⁠seized⁠” Kostin

Timur “⁠clax⁠” Sabirov

Evgeny “⁠Norwi⁠” Ermolin

Daniil “⁠d1Ledez⁠” Kustov

Ladislav “⁠GuardiaN⁠” Kovács

Artem “⁠Fierce⁠” Ivanov (Koç)