“Hiçbir şeyi şansa bırakmam”

GecKalmam

Member
21 Mart 2024, 12:19

Küçük Estelle 5 yaşına girdi ve sunucu ilişkilerinin ne olduğunu açıklıyor

Tgcom24
Lorena Bianchetti ve kızı Estelle ile ilişkisi

Lorena Bianchetti, kızı Estelle'den güçlü karakterli bir çocuk olarak bahsediyor: “O zaten çok kararlı bir çocuk” dedi. Baba Bernardo De Luca'dan miras alınan bir özellik, ancak sunum yapan kişi şunları ekliyor: “Birçok şey için bunların doğuştan mı yoksa ikimizi izleyerek mi öğrenildiğini anlamak zor. Mesela resim yapmayı seviyor ki bu da bir şey. Bunu babam yaptı ve bunu ona asla söylemedim.”

Estelle'in 5. doğum günü için Cinderella temalı parti

Lorena Bianchetti, Estelle'in 5. doğum günü için Cinderella temalı bir parti düzenledi. Bunu seçen küçük kızdı ve eğer annesi şöyle derse: “Minnie Mouse'tan Frozen'a ve Cinderella'ya gittik. O, bu güne kadar en çok sevdiği Prenses Elsa gibi giyinmek isterdi. Bunu söyleyen bendim. belki de değiştirmenin daha iyi olacağını söyledi… bence elbise için bunu seçti.” Sunucu, küçük partinin bazı anlarını sosyal ağlarında kızının arkadaşlarıyla paylaştı, güzel pastayı çerçeveledi ve mumları üflerken ona sarıldı.

Lorena Bianchetti 45 yaşında anne oldu

Artık çocuk sahibi olamayacağını düşündüğü 45 yaşındaki Lorena Bianchetti, küçük kızı Estelle'i doğurdu. Sunucu, gelişini sosyal medyada ve haftalık Chi dergisinde paylaştığı bir rozetle duyurdu ve şunları söyledi: “Bu 'anne' isminin bir ayrıcalık ve asil bir unvan olduğunu anladım”. Bir kız çocuğu sahibi olmak kolay bir iş değildi. “Dikkatimi çocuk sahibi olma düşüncesinden uzaklaştırdığımda hamile kaldım. Artık bunu düşünmedim ve oldu. Şimdi sevinçten deliriyorum”, diye itiraf etti. Hamileliği duyururken “Öyle olmadığını düşündüm, aslında bu hamilelik gerçekten beklenmedik” dedi.

Lorena Bianchetti kimdir, kaç çocuğu var ve kocası Bernardo De Luca kimdir?

Lorena Bianchetti, 9 Şubat'ta 50 yaşına giren bir gazeteci ve televizyon sunucusu. 2019 yılında ilk ve tek kızı Estelle'nin annesi oldu. 2015'ten beri girişimci Bernardo De Luca ile evlidir.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik
Fark yaratan 8 bin küçük hareket

CEI

Dayanışma apartmanlarından okul sonrası programlara, suçun gençlerden emek topladığı bölgelerde çocuklara bir gelecek sağlamaya, her şeyini kaybedenler için kantinlerden ücretsiz sağlık hizmetlerine kadar: her imza bu şekilde bir sevgi jestine dönüşüyor

Daha fazlasını bul

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

CEI

Dayanışma apartmanlarından okul sonrası programlara, suçun gençlerden emek topladığı bölgelerde çocuklara bir gelecek sağlamaya, her şeyini kaybedenler için kantinlerden ücretsiz sağlık hizmetlerine kadar: her imza bu şekilde bir sevgi jestine dönüşüyor

Daha fazlasını bul

İlgili