İşte modayı değiştiren model

GecKalmam

Member
Tgcom24
50 yaşında alışılmadık bir kişi

Kate Moss, Eylül ayında “50 yaşına girmiyorum” dedi. Kere, kronolojik yaşını hiç hissetmediğinin altını çiziyor. Büyük doğum günü için moda ve eğlence yıldızlarının katıldığı gösterişli partiler yok: Ne de olsa o her zaman kurallara karşıydı. Yarım yüzyılın yarısına gelindiğinde, kraliyet ailesinin, rock yıldızlarının ve süper zenginlerin sevdiği Karayip adası Mustique'te sağlıklı bir dinlenmenin keyfine varacaksınız.

Kate Moss'un yeni hayatı

Hayatını şekillendiren aşırılıkların ardından Kate Moss bir değişiklik yaptı. Bugün Oxfordshire'ın bir köyü olan Little Faringdon'da doğayla iç içe yaşıyor ve burada zamanını meditasyon, ay ışığında derelerde çıplak yüzme, sebze bahçesi ve çocuk odasına geziler arasında paylaştırıyor. Kendisi gibi eski bir sigara içicisi olarak (yüzünde bazı zaman izleri bırakan bir kötü alışkanlık) ve uyuşturucu bağımlılığı geçmişiyle, 2022'de rotasını tamamen değiştirdi. Sağlıklı ve ayık bir yaşam tarzı sunan bitkisel çaylar, pahalı kozmetikler ve homeopatik parfümler satan bir sağlıklı yaşam şirketi kurdu.

Küçük vücut ve çiller: eşi benzeri olmayan bir model

Doksanlı yıllarda herkesin gözleri moda tanrıçalarının heykelsi güzelliğine dikilmişti. Cindy Crawford, Naomi Campbell, Tatjana Patitz, Christy Turlington, Claudia Schiffer ve Linda Evangelista. Sonra küçük fiziği, kısa boyu, çillerle dolu yüzü, çarpık dişleri ve dönemin estetik standartlarından farklı o kibirli havasıyla kartları karıştırmak için Kate Moss geldi. Kapak üstüne kapak, podyum üstüne podyum, fotoğraf üstüne fotoğraf, stilini ve estetiğini empoze ederek moda Olympus'una tırmanan Kate, her zaman “Kokain Kate” ile sık sık anıldığı şekliyle “Havalılığın Kraliçesi” arasında dengede kaldı.

AYRICA OKUYUN: Kate Moss Londra gecesinde parti veriyor… ve göğüsleri dışarı çıkıyor

Skandallar: anoreksiyadan bağımlılıklara

Kate Moss, “Hiçbir şey zayıf hissetmekten daha iyi olamaz” dedi: İnsanları kilo vermek için yemek yememeye teşvik eden talihsiz bir ifade (aslında o bunu geri aldı). “Hiçbir zaman anoreksik olmadım” dedi. “Zayıftım çünkü fotoğraf çekimleri veya defileler sırasında beslenmedim ve her zaman zayıftım.” 2005 yılında kokain tüketirken çekilen fotoğrafı tüm dünyada yayıldı: Bunu takip eden halka açık teşhir bir bakıma onun kurtuluşuydu çünkü bunu detoksifikasyon takip ediyordu. “Tanıdığım herkesin kokain kullanması, kızımı benden almak için bana duyulan öfke önemsizdi. Herkes kilomun sebebinin bu olduğunu düşünmesine rağmen ben asla eroin kullanmadım” dedi ve kendisini “bir uyuşturucu olarak kullanıldığını” ifade etti. günah keçisi.”

Aşk hikayeleri: Johnny Depp'ten Pete Doherty'ye

Fırtınalı ve ezici aşklar Kate Moss'un hayatına damgasını vurdu. 1994 yılında New York'ta tanıştığı Johnny Depp'le başlayıp 90'lı yılların ikonik aşk hikayesi olan sanatçı, 4 yıl boyunca dedikodu dergilerinin kapaklarında yer aldı. Dazed Jefferson Hack'in yayıncısıyla olan ilişkisinden top modelin kızı Lila Grace (şu anda Kate'in menajerliğini yaptığı model) 2002'de doğdu. Hikayeleri 2005'te Kate'in Pete Doherty'ye aşık olmasıyla sona eriyor. kapağında kiminle birlikte yer alıyor Günlük Ayna kokain kullandığı çekimde. 2011 yılında, 2016 yılında resmen boşandığı Jamie Hince ile evlendi, ancak ayrılık aslında çok daha erken gerçekleşmişti. 2015 yılından beri birlikte tenha bir hayat yaşadığı Nikolai von Bismarck ile birliktedir.