Kariyer annesi Miriam Leone, oğlu Orlando ile sette

GecKalmam

Member
Orlando'yla sette çalışırken

Hayatımın sihri, işimi de paylaşabileceğim özel insanları bir araya getirebilmek… Ancak bu sefer sette en özel kişi yanımdaydı… Sonsuz teşekkürler” diye yazdı Miriam Leone Instagram'da bir sahne arkası videosu yayınlayarak Videoda oyuncu saç ve makyaj yapmakla meşgul ancak Aralık 2023 doğumlu Orlando'yu kollarında tutuyor.

Miriam Leone çok mutlu bir anne

Annelik, Orlando'yu doğurduktan birkaç gün sonra Instagram'da şunları yazan Miriam Leone için güzel bir macera: “Anne oldum. Annelik seni sakinleştirir, seni döndürür, açar, diker, düğümleri çözer, saçlarını tarar.” saçlar, sizi verecek sevgiyle, şüphelerle, olasılıklarla, sevgiyle ve daha fazla sevgiyle, içgüdüyle (tüm bu itmelerden sonra buna da güvenebileceğimi biliyorum) yeni başlayan böylesine saf bir hayata saygıyla doldurur, geleceğin, sütün, kırılganlığın, olağanüstü gücün, şimdinin, evcilleştirilmiş geçmişin kokusuyla aydınlanıyor.” ardından şunu ekledi: “Birlikte geçirdiğimiz bu ilk günler için teşekkürler Orlando, annen her zaman elinden geleni yapacaktır. Paolo'ya ve bize yakın olan, hatta böyle bir anda bizi düşünen herkese teşekkürler. Normal ve olağanüstü bir hayat, kendimi böyle hissediyorum, kusurlu ve aşık.” Sosyal medyada doğum sonrası ilk antrenmandan işe dönüşe kadar hayatının bu yeni evresine ait birçok anı paylaştı.