Kate Middleton ve Prens William, işte marketteki fotoğraflar

GecKalmam

Member
19 Mart 2024, 14.17

Evlilikte kriz söylentileri dolaşırken Galler Prensleri Windsor pazarında birlikte fotoğraflanıyor

Tgcom24
Kate ve William'ın pazara yürüyüşü

Güneş Kate Middleton ve Prens William'ın Windsor meyve ve sebze pazarındaki büfeler arasında sakin ve gülümseyerek yürürken çekilmiş fotoğraflarını yayınlıyor. Kendisi bir sweatshirt ve tayt giyiyor, kocası ise kot pantolon ve şapka giyiyor. Diğer çiftler gibi ellerinde alışveriş torbalarıyla yürüyorlar ve bilgili bakışlar atıyorlar. Prenses, sağlık durumunun kötü olduğu yönündeki söylentilere rağmen mükemmel durumda. “İki somun ekmek seçen bir çift fark ettim… Prenses olduğunu biliyordum. Onları bekledim ve videoyu ailemle paylaşmak ve ne kadar normal bir çift olduklarını göstermek için onları filme aldım. Sanırım dışarı çıktılar.” Mülkten yürüyerek çıktım çünkü hiç araba görmedim. Mutlu ve rahat görünüyorlardı. Bir mağazaya gidebildikleri ve sosyalleşebildikleri için mutlu görünüyorlardı. Kate rahatlamış görünüyordu, sanki oraya gitmek bir başarıymış gibi bir dükkan. Doğal görünüyordu” dedi TMZ videonun yazarı, Nelson Silva.

Kate Middleton nasıl?

Kate Middleton ve Prens William'ın yer aldığı videoda prenses ışıltılı, gülümsüyor ve her şeyden önce muhteşem bir formda görünüyor. Ancak sağlığıyla ilgili dedikodular bitmiyor. Ocak ayında ameliyathaneye neden geldiğine dair herhangi bir açıklama yapılmadan karın ameliyatı geçirdiği için hakkında her türlü şey söylendi. Son günlerde ileostomi hipotezi güç kazandı, ancak haftalarda birbirinden tamamen farklı ve hatta saçma teoriler ortaya atıldı. Şimdilik hâlâ nekahet döneminde ve kamuoyundan uzakta ancak Paskalya kutlamalarına katılarak herkesi şaşırtabileceği kesin değil.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik
Fark yaratan 8 bin küçük hareket

CEI

Dayanışma apartmanlarından okul sonrası programlara, suçun gençlerden emek topladığı bölgelerde çocuklara bir gelecek sağlamaya, her şeyini kaybedenler için kantinlerden ücretsiz sağlık hizmetlerine kadar: her imza bu şekilde bir sevgi jestine dönüşüyor

Daha fazlasını bul

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

CEI

Dayanışma apartmanlarından okul sonrası programlara, suçun gençlerden emek topladığı bölgelerde çocuklara bir gelecek sağlamaya, her şeyini kaybedenler için kantinlerden ücretsiz sağlık hizmetlerine kadar: her imza bu şekilde bir sevgi jestine dönüşüyor

Daha fazlasını bul

İlgili