Katia Follesa-Angelo Pisani bitti mi bitmedi mi?

GecKalmam

Member

Katia Follesa-Angelo Pisani bitti mi?  Şöyle açıklıyor:

Tgcom24
Katia Follesa: “Krizi inkar etmedim”

Katia Follesa ve Angelo Pisani ilişkilerinde hassas bir dönemden geçiyor ve bu nedenle bu konuyla ilgili röportaj vermeme kararı aldılar. Ancak komedyen şimdi bazı iddia edilen açıklamalarının ardından müdahale etmek zorunda kaldı: “Hiçbir şeyi inkar etmedim. Konuya değinmedim, ne ben ne de Angelo herhangi bir açıklama yapmadık. Bunların hepsi uydurma haberler, eski röportajlar.” karışık, anlatılamaz bir bilmece Biz bilerek cevap vermedik. İnsanların Katia Follesa ve Angelo Pisani'nin hâlâ birlikte olup olmadığını ya da ayrılıp ayrılmadıklarını bilmek istemeleri mantıklı değil.

Angelo Pisanti ve Katia Follesa: İptal edilen düğün ve iki daire

Çift, hiçbir zaman bir yabancılaşma yaşandığını inkar etmedi. Aslında birkaç yıldır gidecekleri, kendilerine ait bir yer tutacak ikinci bir daireleri vardı ve 2022'de Katia, Angelo'nun romantik evlilik teklifini kendisini onun büyük adımına hazır hissetmediği için reddetmişti. “Noel gecesi bana defter ve yüzükten oluşan çok güzel bir teklifte bulundu. Oradan düğün organizasyonuna kadar… Bunun doğru bir şey olmadığını anladım. Denedik, sonra bunun daha iyi olduğunu anladım. “Verissimo”daki komedyen “yapma” dedi. Son olarak son Paskalya'yı kızı Agata ve Alessia Marcuzzi'nin büyük ailesiyle birlikte, Angelo olmadan Londra'da geçirdi.

Angelo Pisani ve Katia Follesa iki yıllığına ayrıldı

Katia Follesa ve Angelo Pisani'nin ilişkilerine ilk ara vermesi değil. Çift, 2018'de “Verissimo” ile yaptıkları röportajda uzun süredir ayrı kaldıklarını itiraf etmişti. “İki yıl gerekliydi, kendimizi bulmamız gerekiyordu. Sonra birbirimizi bulduk ve alışkanlık haline gelmeden birlikte olma arzusuyla bir araya geldik.

Katia Follesa ve Angelo Pisani nasıl tanıştı?

Katia Follesa ve Angelo Pisani İtalyan komedi sahnesinde tanınmış bir çift. İlişkileri sadece Agata adında bir kız çocuğu doğurmadı, aynı zamanda bir dizi ortak sanatsal projeyi de doğurdu. “Zelig” sahnesinde profesyonel olarak büyüyen Angelo, “Pali e Dispari” grubuyla ve Katia, “Katia e Valeria” grubuyla birlikte sitcom'lar, tiyatro gösterileri ve televizyon dizileri gibi diğer eğlence formatlarını birlikte keşfettiler. Yaşam deneyimlerini sanata dönüştürme yetenekleri, aile hayatlarına dair anekdotları ve düşünceleri paylaştıkları “Her şeyi birbirimize söyleyelim (en fazla birbirimizden ayrılırız)” kitabına da yansıdı.