kayıp bavuldan kafaya alınan darbeye kadar

GecKalmam

Member
08 Şubat 2024 09:32

ABD'de çalışma hayatı bir dizi talihsizlikle başladı

Tgcom24
Fedez için birbiri ardına talihsizlikler: Instagram'daki hikaye

Fedez, takipçilerine “Miami'ye olan bu iş gezisi çok iyi başladı. Bavulumu kaybettiler, alnımı kırdım, evin kapısını kırdık… kırdık, kırmadık!” diyor. başına gelen talihsizlik çığının eğlencesi. Kaldığı villanın yüzme havuzlu verandasında kendisini çerçeveleyen hayranlarına şunları söyledi: “Alnımı görüyor musun? Buradaki kesiği görüyor musun? Federico pencerenin açık olduğunu düşündü, ben de çarptım ve elimi kestim. alın. Yaşasın! “.

Chiara Ferragni ile evde gergin hava

Fedez, Milano'daki evinde soluduğu gergin havayı en azından birkaç günlüğüne de olsa geride bırakarak Amerika'ya uçtu. Ferragnez ailesinin sevgi ve uyum içinde yaşadığı altın zamanlar çoktan geride kaldı, şimdi her zamankinden daha uzak görünüyorlar. Her şey sürpriz öpücükle başladı Rosa Kimya Sanremo Festivali 2023'teki performansı sırasında rapçiye: o andan itibaren Federico Lucia ile Chiara Ferragni arasında bir kriz söylentileri ortaya çıkmaya başladı. Şimdi, özellikle de Pandoro-gate skandalından sonra, ikisi her zamankinden daha da uzaklaşmış gibi görünüyor ve bunun sadece bir iletişim stratejisi mi olduğunu yoksa gerçekten çöküşe bir adım mı uzakta olduklarını kim bilebilir?

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

İlgili