“Kişiyi insan yapan göğüsleri değildir”

GecKalmam

Member
Tgcom24
Cecilia Rodriguez göğüs ameliyatından pişman oldu

Cecilia Rodriguez'in muhteşem bir vücudu var ve bunu sosyal medyada gururla sergilemekten vazgeçmiyor. Ancak herkes gibi onun da geçmişte güvensizlikleri vardı, öyle ki kendini daha çok sevmek için neştere başvurmaya karar verdi. Instagram hesabında ise “Bildiğiniz gibi göğüs büyütme ameliyatım var” diyerek kostümün sutyenini takipçilerine anlattı. Daha sonra bu fırsatı değerlendirip kalbine yakın bir mesaj yazıyor: “Belki beni dinleyen bazı kızların düşünmesini sağlamak için bir not yazmak istiyorum” diyor. “Geriye dönebilseydim bunu bir daha yapmazdım ve annemi dinlemediğim için üzgünüm çünkü yirmi yaşımdayken bunu tekrar yapmak istediğimde annem bana şunu söyledi: 'Sana ihtiyacın yok' o hayır demesine rağmen ben bunu istedim.”

Beden pozitifliğinin mesajı: “Kendini kabul etmelisin”

Cecilia Rodriguez, “Bütün bunlar size kendinizi kabul etmeniz gerektiğini anlatmak için” diye devam ediyor. “Belli ki o anda kendimi kabullenemedim, hiçbir şeyim yoktu” diye devam ediyor şekillere değinerek. “Üzgünüm çünkü küçükken bunun farkına varmayız, büyüdükçe insan kesinlikle daha bilinçli hale gelir ve her şeyin bir çift göğüsten ibaret olmadığını fark eder. Sonuçta göğüsleri oluşturan şey göğüsler değildir. kişi” diye açıklıyor. Ve şakalaşmaya devam ediyor: “O zaman tabii ki sokakta bunlar sayesinde ekstra bir iltifat aldık (memeyi gösterir, ed)”. Arjantinli fenomen şu sonuca varıyor: “Buna ihtiyacınız olup olmadığını dikkatlice düşünün, o zaman bu sizi mutlu edecek bir şeyse, çünkü bu yaşadığınız bir travmadır, sorun değil.”

Cecilia Rodriguez kendisi için ne yaptı? Onun boyu ne kadar ve ağırlığı ne kadar?

Cecilia Rodriguez, göğüs büyütme ameliyatı olduğunu hiçbir zaman gizlemedi ve son sosyal hikayelerde bile bu konuda açıkça konuştu. Bazıları onun dudaklarının, burnunun ve gözlerinin de cerrah tarafından rötuşlandığını iddia ediyor, ancak bunlar yalnızca onun hiçbir zaman takip etmediği iddialar. Kesinlikle kıvrımlı vücutlu, güzel bir kız: 170 cm boyunda ve yaklaşık 52 kg ağırlığında.