“Loris Karius ve ben haziran ayında evleniyoruz”

GecKalmam

Member
06 Mart 2024 14.05

Sunucu nişan yüzüğünü sosyal medyada göstermişti: Artık tarih geldi

Tgcom24

Yaklaşan düğünün duyurusu

Diletta Leotta, konuk olduğu Antonella Clerici'nin programında “Şimdi biraz organizasyonel panik aşamasındayım” dedi. Haziran ayında Loris Karius ile karı koca olacaklar ve spor sunucusu henüz gelinliğini seçmemiş olsa da hazırlıklar sürüyor. “Onunla tanıştığım akşam arkadaşlarıma şunu söyledim: 'Hayatımın erkeğiyle tanıştım'” dedi ve geçmişte birbirlerini Paris'te bir restoranda ilk gördüklerinde söylediklerini yineledi.

Loris Karius ve Diletta Leotta'nın aşk hikayesi

Diletta Leotta ve Loris Karius, Ekim 2022'de tatilde olduğu Paris'te bir restoranda tanıştı ve arkadaşlarıyla birlikte defilelere katıldı. “Ben onun işini bilmiyordum, o da benimkini bilmiyordu. Biz olduğumuz için önyargısız bir şekilde birbirimizi çektik… O gece Paris'te, yanımda eşsiz bir insanın olduğunu hissettim. İlk görüşte bana çarptı. Aramızda hemen bir bağ, özel bir suç ortaklığı oluştu” dedi. Aralarında ilk görüşte aşk yaşandı ve iki ay sonra sunucu zaten hamileydi. Hamileliğini Noel tatilinde keşfettiğini ve bu haberi verdiğini açıkladı. partneriyle görüntülü görüşmede. Aria, 16 Ağustos'ta, Diletta'nın da doğum gününü kutladığı gün doğdu. Karius Londra'da yaşıyor, Leotta, Aria ile Milano'da ama aile yeniden bir araya gelmek için her fırsatı değerlendiriyor.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

İlgili