Miriam Leone, yeni annenin Orlando'yla eve dönüşü

GecKalmam

Member
04 Ocak 2024, 10:54

Eski Miss Italy'nin Milano'daki ilk çocuğuyla ilk fotoğrafları

Tgcom24
Miriam Leone oğluyla birlikte eve dönüyor

Miriam Leone, Paolo Carullo'nun tuttuğu bebek koltuğunda kapalı olan Orlando'sunu yağmur damlalarından korumak için şemsiyeyi tutarken yüzü gülüyor. Eski güzellik kraliçesi, çok şık, çorapsız bir takunya giyiyor ve ekstra büyük yeşil bir paltoyla kaplı. Kafasında şapka, omzunda çanta ve dudaklarında gülümseme olan oyuncu, yeni bir anne olarak yeni maceraya hazır bir şekilde evine yürüyor.

Miriam Leone, yıl sonunda doğum yapıyor

“Bebeğimiz Orlando Leone Carullo, 29 Aralık'ta doğdu – yeni anne birkaç gün önce küçüğün elinin resmini yayınlayarak duyurdu – Sonsuz sevgiler… hayata, kocam Paolo'ya, ailemize, Dr. Bulfoni, Stefania Del Duca ve tüm ebe ekibi, Dr. Ciralli ve Humanitas'ın tüm harika personeli… çok mutluyuz.” O ve kocası Paolo Carullo 2021'de evlendiler.

Miriam Leone, hamilelik duyurusu: Kız mı erkek mi bekliyorsunuz? Miriam'ın oğlu ne zaman doğacak?

Tatlı bekleyişin haberini Miriam Leone, röportaj sırasında verdi. Gösteriş Fuarı. “Benim için alışılmadık bir yuvarlaklığa sahip olduğumu fark ettim. Ama en önemlisi, sürekli bir dinginlik içinde, başkalarının benim hakkımda ne düşündüğünü artık umursamadığımı hissettim. Meraklı, çok meraklı… Heyecanlıyım, bu Aranan bir çocuk ve ben mutlu olmadan önce de mutluydum ama farklı bir şekilde” dedi eski güzellik kraliçesi. Miriam Leone'ye göre annelik “çoğunlukla bir seçim bile olmayan kişisel bir tercih. Ve çocuk istemek ya da çocuk sahibi olmak istememek konusunda kendimi haklı çıkarmak zorunda değilim. Onlara sahip olmak ya da olamamak konusunda kendimi haklı çıkarmak zorunda değilim. Bu, elli-altmış yıl öncesine kadar, kadınların bu rolü üstlendiği zamana kadar doğal olan bir soruydu. Artık durum böyle değil ve bunun açıklanması gerekiyor.” Doğum tarihini ve bebeğin adını doğana kadar gizli tuttu.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Günlük refah mı?  Küçük günlük hareketlerle başlar

Panasonic'in

Günlük refah mı? Küçük günlük hareketlerle başlar

Gün boyunca kendinizi iyi hissetmek için sağ ayakla başlamak önemlidir. Belki mükemmel bir kırışıklıkla, gülümsemeye dayanıklı ağız hijyeniyle iyi yapılmış bir tıraş. Kendi içinizde ve başkalarıyla birlikte daha iyi hissetmeniz için size güven, enerji ve canlılık verebilecek küçük eylemler: işte böyle

Daha fazlasını bul

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Günlük refah mı?  Küçük günlük hareketlerle başlar

Panasonic'in

Günlük refah mı? Küçük günlük hareketlerle başlar

Gün boyunca kendinizi iyi hissetmek için sağ ayakla başlamak önemlidir. Belki mükemmel bir kırışıklıkla, gülümsemeye dayanıklı ağız hijyeniyle iyi yapılmış bir tıraş. Kendi içinizde ve başkalarıyla birlikte daha iyi hissetmeniz için size güven, enerji ve canlılık verebilecek küçük eylemler: işte böyle

Daha fazlasını bul

İlgili