Rachele Risaliti ve Gaetano Castrovilli ebeveyn oldu

GecKalmam

Member
06 Şubat 2024, 11:09

Eski Miss Italy ve Fiorentina futbolcusu Brando'nun doğumunu duyurdu

Tgcom24
Rachele Risaliti ve Gaetano Castrovilli ebeveyn olmanın mutluluğunu paylaşıyor

3 yıllık nişanlılığın ardından Haziran 2022'de evlenen ve bugün ilk kez anne ve baba olan Rachele Risaliti ve Gaetano Castrovilli için büyük mutluluk. Bu kareyi hikayelerinde paylaşan eski Miss Italy, “Hayatım artık anlamlı hale geldi Brando. Seni seviyorum aşkım” diye yazdı. Yeni ebeveynler için Chiara Nasti'den (Mattia Zaccagni'nin ikinci bebeğini bekliyor) Margherita Molinari, Giulia Amodio, Clarissa Marchese ve Patrizia Mirigliani'ye kadar pek çok ünlü arkadaştan tebrik mesajları geldi.

Hamileliğin sosyal medyada duyurulması

Rachele Risaliti ve Gaetano Castrovilli, bebeğin profilinin zaten mükemmel bir şekilde görülebildiği çok tatlı bir ultrason görüntüsü yayınlayarak hayranlarına yakında ebeveyn olacaklarını duyurmuştu. Hamileliğinin dördüncü ayında olan müstakbel anne, “Kalbimiz sevinç ve sevgiyle çarpıyor” diye yazdı. Ve Fiorentinalı orta saha oyuncusuna sevgi dolu sözler ithaf etti: “Çocukken çocuklarımın babasını hayal ettiğimde onu tıpkı sizin gibi hayal ederdim, anlıyor musunuz? Böylesine hassas bir dönemde kalplerimiz sevinç ve sevgiyle patladı”.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

İlgili