Rebecca Staffelli evleniyor, erkek arkadaşına evlilik teklifi

GecKalmam

Member
19 Şubat 2024 10:55

Evlenme teklifinden üç yıl sonra salgın nedeniyle düğün ertelendi

Tgcom24

Rebecca Staffelli, altı yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşı Alessandro Basile ile evleneceğini duyurdu. Valerio Staffelli'nin kızı Big Brother yorumcusu, partnerine tatlı bir teklifte bulundu ve videoyu sosyal medyasında gösterdi: “Evet dedi”. Aslında birbirlerine sonsuz aşk sözü vermeleri ilk kez değil: Üç yıl önce büyük adımı atan Basile oldu ama pandemi nedeniyle bu hayalleri ertelendi.

Rebecca Staffelli henüz evlenmedi: işte ikinci evlilik teklifi. Ne oldu?

Üç yıl önce kendisine evlenme teklif eden erkek arkadaşının romantik jestine karşılık olarak 27 yaşındaki Rebecca Staffelli, hoş bir sürpriz düzenledi. Ortağı Alessandro Basile'nin gözlerini çorapla bağlayarak arabaya bindirdi ve gizemli bir yere götürdü. Orada önünde diz çöktü, yüzüğü çıkardı ve ona evlenme teklif etti. Basile heyecanla evet cevabını verdi. Müstakbel gelin sevincini sosyal medyada şöyle paylaştı: “Evet dedi.” Ve şöyle açıkladı: “'Evet' cevabımdan üç yıl sonra, şimdi sıra bendeydi.”

Rebecca Staffelli, erkek arkadaşı Alessandro Basile'den ilk evlilik teklifi

Üç yıl önce Rebecca Staffelli'nin elini isteyen kişi Alessandro Basile'di. “Striscia la Notizia” muhabiri Valerio Staffelli'nin kızı, bir süre önce Verissimo ile yaptığı röportajda bundan bahsetmişti: “Çok samimiydi. Evde yalnızdık, kurutma askısından aldığı çorapla gözlerimi bağladığını görene kadar hiçbir şey fark etmedim. Bana bir mektup okuyormuş gibi yaptı ama bununla nereye varacağını anlamadım. Sonra çorabımı çıkardı ve bana onunla evlenmek isteyip istemediğimi sordu. Daha sonra pandemi geldi ve biz bunu erteledik. 'Ne zaman gelirse' dedik, bir ay içinde o arzumuz olduğunda her şeyi yeniden düzenleyeceğiz.”

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

İlgili