Salvatore Esposito, Paola Rossi'ye tatlı evlilik teklifi

GecKalmam

Member
02 Ocak 2024, 11:10

New York'taki Rockefeller Center'daki buz pateni pistinde partnerinin önünde diz çöktü

Tgcom24
Evlenme teklifi

Sosyal medyada Salvatore Esposito ve Paola Rossi, evlilik teklifinin romantik görüntülerini paylaştı. Arka planda dev Noel ağacı varken, oyuncu dans pistinin ortasında diz çökerek partnerini suskun bıraktı. Yüzüğün bulunduğu küçük kutuyu açtı ve kadın duygulandı. Instagram'da o anın fotoğrafını paylaşarak, “2023'ümüz hayatımızın en güzel ve heyecanlı anıyla sona eriyor. Birlikte geçireceğimiz daha nice yıllar aşkım ve daha birçok duygu bizi bekliyor” yazdı. Paola daha sonra şutla ilgili yorum yaparak “Binlerce kez evet” diye ekledi. Ayrıca şunları yazdı: “Hala her şeyi mantıklı hale getiremiyorum. Bu, kelimelerle bile açıklayamadığım bir duygu.”

Salvatore Esposito ve Paola Rossi'nin aşk hikayesi

Salvatore Esposito ve Paola Rossi 9 yıldır birlikteler. Facebook'ta tanıştılar ve 2014 yılında İspanya'da, kendisinin Erasmus'ta olduğu ve kendisinin tatilde olduğu Salamanca'da tanıştılar. Oyuncu, buluşmaları hakkında şunları söyledi: “Onu ilk kez havaalanına geliş sırasında bir sütunun arkasından çıktığını gördüm. Kollarını boynuma doladı ve hala oradalar.” Ve şunu ekledi: “İlk başta evli olduğumu sanıyordu çünkü sosyal medyada 24 yaş farkımız olan kız kardeşim ve küçük erkek kardeşimle fotoğraf paylaşıyordum.” Evlenmek bir süredir geliştirdiği bir hayaldi: “Nişanlımla bir aile kurmayı hayal ediyorum. O güzel, zeki, hoş biri ve beni nasıl gülümseteceğini biliyor”, diye açıkladı. Hukuk bölümünden mezun olduktan sonra Paola, Esposito da dahil olmak üzere ünlü kişileri temsil eden, danışmanlık yapan ve sanatsal tanıtım yapan bir ajansın temsilcisidir.

Salvatore Esposito nerede yaşıyor?

1986 yılında Napoli'de doğan ancak Mugnano di Napoli'de büyüyen Salvatore Esposito, kendisini oyunculuk kariyerine adamak için Roma'ya taşındı. Başkentin San Giovanni semtinde, sanat eserleri ve tasarım objeleriyle dolu, endüstriyel tarzda döşenmiş muhteşem bir dairede yaşıyor. Paola Rossi ile paylaşılacak mükemmel aşk yuvası.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Günlük refah mı?  Küçük günlük hareketlerle başlar

Panasonic'in

Günlük refah mı? Küçük günlük hareketlerle başlar

Gün boyunca kendinizi iyi hissetmek için sağ ayakla başlamak önemlidir. Belki mükemmel bir kırışıklıkla, gülümsemeye dayanıklı ağız hijyeniyle iyi yapılmış bir tıraş. Kendi içinizde ve başkalarıyla birlikte daha iyi hissetmeniz için size güven, enerji ve canlılık verebilecek küçük eylemler: işte böyle

Daha fazlasını bul

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Günlük refah mı?  Küçük günlük hareketlerle başlar

Panasonic'in

Günlük refah mı? Küçük günlük hareketlerle başlar

Gün boyunca kendinizi iyi hissetmek için sağ ayakla başlamak önemlidir. Belki mükemmel bir kırışıklıkla, gülümsemeye dayanıklı ağız hijyeniyle iyi yapılmış bir tıraş. Kendi içinizde ve başkalarıyla birlikte daha iyi hissetmeniz için size güven, enerji ve canlılık verebilecek küçük eylemler: işte böyle

Daha fazlasını bul

İlgili