Virginia Mihajlovic bebeğe hamile, adı bu

GecKalmam

Member
15 Nisan 2024 11:31

Sinisa Mihajlovic'in kızı “Verissimo”ya hamileliğinin dördüncü ayında olduğunu açıkladı

Tgcom24

Virginia Mihajlovic ikinci hamileliğini duyurdu

Silvia Toffanin'in televizyon programına konuk olan Virginia Mihajlovic, “İkinci çocuğumu bekliyorum, artık dördüncü ayımda olduğum için karnımı görebiliyorum. Sadece ailem biliyor ve o zaman kimseye söylemedik” dedi. “Hem psikolojik hem de fiziksel olarak iki farklı hamilelikti” diye açıkladı. “Birincisi daha hafifti çünkü babam tehlikeden yeni kurtulmuştu. Bu da ayrı bir mutluluktu. İkinci hamilelik ilkinden farklı bir zamanda gerçekleşti. Hamile olduğumu babamın ölümünden bir yıl sonra keşfettim”, diye itiraf etti. “İtiraf ediyorum zor oldu. Bu kaybı yaşadığım için ne zaman başıma güzel bir şey gelse o üzüntüyü de ekliyorum. Ama şimdi daha iyiyim. Babamı dede olarak görebilecek kadar şanslıydım” dedi gelecek anne .

Büyükbaba Sinisa Mihajloviç'e saygı duruşu niteliğindeki isim

Virginia Mihajlovic, “Alessandro bana 5 Ocak'ta bir mesaj yazdı, rüyasında kucağında bir çocuk olduğunu gördü. Önsezi niteliğinde bir rüya” dedi. Babası Sinisa Mihajlovic ile çok yakındı ve Alessandro Vogliacco'nun da kayınpederi ile iyi bir ilişkisi vardı. “İsmi zaten düşündük, babamı anımsatan bir şey olmasını istedim. Kardeşlerim ona Sinisa dememi yasakladılar, haklı olarak onlara babalarının soyadını verdim. Bunun üzerine Alessandro ve ben Leone Sinisa'yı seçtik. Hiç şüphemiz yoktu. Küçük Biri eylül ortasında doğacak. 14-20 Eylül arasında doğmalı” diye açıkladı.

Virginia Mihajlovic'in kocası kim?

19 Haziran 2023'te Virginia Mihajlovic, Monopoli'de Alessandro Vogliacco ile evlendi. Büyük final için önce kilisede bir tören yapıldı, ardından çiftlikte çılgın danslar ve muhteşem havai fişeklerle büyük bir parti düzenlendi. Küçük Violante'ye alyansları taşıma görevi verildi. 1998 doğumlu Vogliacco, Cenova'nın defans oyuncusu. O ve Virginia 2019'da tanıştılar ve şöyle dedi: “Babam Toro'ya koçluk yaptı ve o Juventus Primavera'da oynadı”. Sinisa Mihajloviç karı-koca olduklarını göremedi ama gelin, düğün gününe ait fotoğrafları paylaşarak babasına şu düşünceyi dile getirdi: “Seni her zaman yanımda hissettim”.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

İlgili