Yemeksepeti, Fenerbahçe Espor’un resmi sponsoru oldu

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Türkiye’nin süratli ticaret platformu Yemeksepeti, Türkiye’nin başarılı elektronik spor gruplarından Fenerbahçe Espor ile resmi sponsorluk mutabakatı imzaladı.

Dünya çapında düzenlenen turnuvalarda ülkemizi muvaffakiyetle temsil eden Fenerbahçe Espor ile Yemeksepeti içinde gerçekleştirilen sponsorluk mutabakatı 11 farklı oyun grubunu kapsıyor.

2016 yılının sonunda kurulan Fenerbahçe Espor, League of Legends kadrosuyla 2017 Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi Şampiyonu oldu ve Çin’de katıldığı Dünya Şampiyonası’nda birinci 16’ya kalarak ülkemizi başarılı bir biçimde temsil etti. Temmuz 2017’de Rift Rivals kapsamında Moskova’da namağlup birincilikle ilk milletlerarası kupasını kazanan Fenerbahçe Espor, League of Legends haricinde da APEX Legends, FIFA, FIFA PRO Clubs, NBA2K, PUBGM, TFT, VALORANT oyunlarında 60’ı oyuncu olmak üzere toplam 80 kişilik grupla çaba ediyor.

Türkiye’de bünyesinde bir Espor departmanı kuran birinci şirketlerden biri olan Yemeksepeti, 2017 yılından beri gaming ekosistemini kapsayıcı bir stratejiyle desteklemeyi sürdürüyor. Bu çerçevede son olarak Fenerbahçe Espor ile anlaşan, alanında Türkiye’nin öncü ve önder platformu Yemeksepeti, Espor’u tüm bağlantısında değerli bir noktada tutmaya devam edecek.
 
Üst