Alice Sabatini haziran ayında evleniyor: düğünün önizlemeleri

GecKalmam

Member
05 Mayıs 2024, 11:13

Gabriele Benetti'ye evet için, Tarquinia'daki bir kilisede dini bir tören ve ardından bir villada çılgın bir parti

Tgcom24
Düğün yeri

Alice Sabatini ve Gabriele Benetti, Tarquinia'daki Castello'daki Santa Maria kilisesinde birbirlerine evet diyecekler. Eski Miss İtalya haftalık dergisine yaptığı açıklamada, “Bunun aynı zamanda geleneksel ve özgün bir düğün olmasını istiyoruz” dedi. Diva ve Kadın. “Geleneklere saygı duyduğumuz ve anın anlamına ve kutsallığına inandığımız için kilisede evleneceğiz” diye ekledi. Montalto'daki bir villadaki resepsiyon havai fişek gösterisi vaat ediyor: “Eğlenmek istiyoruz, genciz!” Konumunu anlatan müstakbel gelin, “Çevre yeşilliklerle çevrili, doğadan ilham alan düzenlemelerimizle mükemmel uyum sağlayacak nefes kesici bir doğal ortam” dedi.

Alice Sabatini'nin gelinliği

Belli ki Alice Sabatini'nin takipçileri onu gelinlikle görmeyi çok merak ediyorlar. Sosyal medyada bazı boş fotoğraflar paylaşarak şunları yazdı: “İşte geri sayım! Büyük güne hâlâ birkaç ay kaldı ve heyecan şimdiden tavan yapmış! Elbisemin bitmiş halini görmek için sabırsızlanıyorum! Son test bir olacak Heyecan verici bir an çünkü sonunda sanat eserinin tamamlandığını görebileceğim… Seçtiğim modeli sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum ama sizi biraz merakla baş başa bırakıyorum, sadece hayır diyebilirim! seçmesi kolay… Denediğim her elbise beni şaşkına çevirdi ama seçtiğim elbise beni derinden etkiledi, şunu söyleyebilirim ki gelinin seçtiği elbise bu, tam tersi değil.” Eski Miss Italy, elbisesini “zarif ve sofistike” sıfatlarıyla tanımladı. Ayakkabılarını Milano'daki ünlü bir butikten aldı ve paparazziler onu seçerken şaşırttı.

Alice Sabatini ve Gabriele Benetti'nin aşk hikayesi

Alice Sabatini ve Gabriele Benetti 8 yıldır birlikteler (yıl dönümü haziran ayında, düğünden çok uzakta olmayacak): “Neredeyse hiç tartışmadık ve plan yapmaktan asla korkmadık” dedi. Temmuz 2023'te kendisine şu teklifte bulundu: “7 yıl önceki halimizle mutluyuz, benim için bu bir Evet. Güzel ve beklenmedik bir sürpriz. Çiçekler, gün batımı ve sen, her zamanki gibi güzel ve sevgi dolu. Seni seviyorum.” Eski Miss Italy, sol yüzük parmağındaki yüzüğüyle sosyal medyada bir fotoğraf yayınladı. Artık geri sayım başladı ve yakında ikisi karı koca olacak.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

8xmille ile dayanışmanın sınırı yok

CEI

Yurt dışında bile binlerce insana umut ve gelecek aşılamak için bir imza yeterlidir. Örneğin, onlarca yıldır süren iç savaşın ve 2004'teki yıkıcı tsunaminin acı çektiği ve eğitime erişim projesinin finanse edildiği Sri Lanka'da

Daha fazlasını bul

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

CEI

Yurt dışında bile binlerce insana umut ve gelecek aşılamak için bir imza yeterlidir. Örneğin, onlarca yıldır süren iç savaşın ve 2004'teki yıkıcı tsunaminin acı çektiği ve eğitime erişim projesinin finanse edildiği Sri Lanka'da

Daha fazlasını bul

İlgili