Aurora Ramazzotti Brüksel'deki Avrupa Parlamentosu'nda

GecKalmam

Member
11 Nisan 2024 10:43


Michelle Hunziker'in kızı bir geziyi daha sosyal medyada belgeledi
Tgcom24

Brüksel'e gidiş Aurora Ramazzotti için kolay olmadı. Etkileyici kişi saat 5'te uyandı ve küçük Cesare'nin programının temposunu düşürdüğü için bu bir maceraydı: “'Sabah kulübündeki 5'i” biliyor musun? – Michelle Hunziker ve Eros Ramazzotti'nin kızı asansörde bir selfie göstererek yazdı – Her gün çok erken kalkmanın faydalarını öğreten kitap mı? Bunu icat eden kişinin, uyumayan çocukları olduğunu, artık yalnız hissetmemek için bu konuda bir felsefe geliştirdiğini ve artık dünyada milyonlarca insanın sabah 4.45'te mutlu uyandığını hayal edin. Bunu çok isterim.”Aurora Ramazzotti ve Tommaso Zorzi'nin dostluğu bitti mi?


Aurora Ramazzotti ve Tommaso Zorzi'nin dostluğu bitti mi? Michelle Hunziker ve Eros Ramazzotti'nin kızının Big Brother VIP'nin eski kazananının doğum günü partisinde olmadığını fark eden birçok kişi sosyal medyada bunu merak ediyor. Haftalık “Chi” dergisi bu düşüncesizliği öne sürüyor: “Tommaso Zorzi, 29. yaş gününü Milano'daki Bilim ve Teknoloji Müzesi'nde kutladı… – diye yazıyor – Aralarında “eski Gieffini'nin de bulunduğu (belki de geçmişten bir kopuşu işaretlemek için) pek çok kişi orada değildi.” ve yeni bir hayatın başlangıcı?), ama hepsinden önemlisi, şaşırtıcı bir şekilde arkadaşı Aurora Ramazzotti. Neden?”.


Aurora Ramazzotti hamile mi? Yeni ev ve başka bir çocuk yolda mı?


Aralık ayında 27 yaşına giren Aurora Ramazzotti, birkaç gün önce küçük Cesare'nin büyük pencereli ve geniş oturma odalı bir apartman dairesinde ilk adımlarını attığını (Cesare'nin dansçı olduğu videoyu izleyin) görüntüledi ve takipçilerin hemen aklına bir fikir geldi. Aurora ve ortağı Goffredo Cerza'nın yeni evi. İkisi, eğer aile genişlerse çok küçük olabilecek bir evde yaşıyor. İşte başka bir çocuğun yolda olduğu varsayımı ve dolayısıyla aşk yuvasını değiştirme ihtiyacı. Gerçek olup olmayacağını kim bilebilir…


Sezar'ın ilk doğum günü


Aurora Ramazzotti ve Goffredo'nun oğlu Cesare Augusto Cerza'nın hayatının ilk yılını anlatan duygusal bir videoydu. Anne ve baba, ebeveyn olarak yeni deneyimlerini sosyal medyada paylaştı ve Michelle Hunziker'in torunu ilk mumunu üfledi.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik


Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

İlgili
 
Üst