Barbie ve Ken rolünde Margot Robbie ve Ryan Gosling

BadılCan

Member
Ama aynı zamanda, insanların Barbie ile ilgili sorunlu buldukları her şeye dikkat çekebilmelisiniz. Greta ona doğru koş, daha ilginç olacak derdi.

En büyük endişeleriniz nelerdi?

ROBBIE
Uzun bir endişe listesi vardı. Bu arada, tam bir özgürlüğümüz vardı. Filmi dikte etmelerine izin verilmedi ama onların da desteklemediği bir film yapmak istemedik.

Kendine basmakalıp bir Barbie demek gibi bazı şeyler çok küçüktür. “Stereotip” kelimesiyle ilişkili olumsuz çağrışımlar vardır. Başka bir kelime düşünüp düşünmeyeceğimizi sordular. Tabii, dedim ki, “Ona Genel Barbie veya Orijinal Barbie veya Sarışın Barbie diyebiliriz.” Ancak “klişe” kelimesi önemlidir çünkü kendisi hakkında, filmin ilerleyen bölümlerinde çıkıp kurtulacağı parametreleri zaten belirliyor. . Bu, yolculuğunuz için önemlidir. Oradan başlamalı ve kendine basmakalıp bir Barbie demeli çünkü farkında olmadan kendini zaten küçümsüyor.

Ryan, Senaryoyu ilk kez okuduktan sonra nasıl hissettiğinizi anlatabilir misiniz?

RYAN GOSLING
Ön sayfada “Barbie ve Ken” yazıyordu ve “ve Ken”in üstü çizilmişti. Açıkçası beklediğim gibi değildi. Greta ve Margot tarafından o kadar zarif ve parlak bir şekilde tasarlandı ki, aslında bir bilete ihtiyacınız olmayan bir tema parkı veya başka bir şey gibi hissettiriyor. Siz farkına bile varmadan istediğiniz tüm noktaları vurmak için zaten tasarlandı. Yolculuğu yaptım ve hala yapıyorum. Parktan çıkmak istemiyorum. beni kovdular “Park kapanıyor efendim.” Ama tatlı sipariş ettim ve geliyorlar, yemin ederim.

Ken’in yaşı ve Ryan’ın onunla oynamak için çok yaşlı olması konusundaki bu küçük yaygara hakkında ne düşünüyorsunuz?

GOSLING
#NotMyKen.

ROBBIE Barbie ve Ken teknik olarak 60’larındalar. Her neyse. Bunu duyduğumda düşündüğüm ilk şey, “Grease”in lise son sınıf öğrencileri hakkında olması gerektiğiydi ve yıllar boyunca “Grease”i gördüğüm 150 seferden bir kere bile “Grease”i beğenmedim. . çünkü “Kaç yaşında olduklarını görmeliyim” diye düşündüğüm için ilgimi çeken en karizmatik ve yetenekli insanları buldular. Ve bu filmi bu yüzden seviyorum.