Belen Rodriguez, Elio Lorenzoni ile ayrılığını anlattı

GecKalmam

Member
Belen Rodrigue ve Elio Lorenzoni: düğünden ayrılığa

Elio Lorenzoni, Stefano De Martino'dan boşandıktan sonra onu “kurtarmaya” gelen Yakışıklı Prens gibi görünüyordu. Uzun süredir arkadaşı olan girişimci birkaç ay boyunca onunla ilgilenmişti ve Maldivler'e yaptıkları bir gezi sırasında ikili önemli bir söz vermişti. Ancak Rodriguez ailesiyle tanıştırıldığında bir şeyler ters gitti. Belen kendi ailesine çok yakın olduğundan, Yeni Yıl tatilini birlikte geçirdiklerinde Elio ile olan ilişkisinde bir sorun olduğunu anladı.

Belen Rodriguez ile Elio Lorenzoni arasında yılbaşı gecesi neler yaşandı?

Rodriguez klanı yeni yılı birlikte kutlamak için Arjantin'de buluşmuştu (selin gelişiyle harap olmuştu), ancak masa etrafında tartışma sıkıntısı yaşanmadı. “Cecilia, Ignazio, Jeremias, kız arkadaşı Deborah, iki köpeği, diğer iki kişinin köpekleri, teyzemin köpeği, annem, babam, ben, eski erkek arkadaşım, çocuklarım vardı. bıçaklar uçuştu” dedi Radio Deejay'deki Catteland radyo programına.

Belen Rodriguez'in annesi Elio Lorenzoni'ye karşı

Her şeyden önce anne Veronica'nın Lorenzoni ile olan ilişkisi hakkındaki fikrini değiştirmesine neden olan olumsuz görüşü oldu: ““Annem eski sevgilimle anlaşamıyordu. Her konuda benimle aynı fikirdeydi ama asla kabul etmiyor. benimle tartışmaya başladı ve annem birlikte olduğum kişiye, ister bir arkadaş ister bir arkadaş olsun, yavaş yavaş kötü bakmaya başlarsa onu eve göndermem gerektiğini anladım. erkek arkadaşım, iş arkadaşım… kısa süre sonra onu öldürecektir. Asıl sebep artık anlaşamamamızdı ama benim için annemin fikri önemli olduğu konusunda uyarıldı, Belen'in kalbine ulaşmak için önce sen yapmalısın. annesinin içinden geç…