Belen Rodriguez İskoçya'ya uçuyor, yalnız mı seyahat ediyor?

GecKalmam

Member
02 Şubat 2024 09:23

Elio Lorenzoni ile bir kriz yaşandığına dair defalarca çıkan söylentilerin ardından şov kızı İtalya'yı terk etti

Tgcom24
Belen Rodriguez'in İskoçya gezisi

Belen Rodriguez, İskoçya gezisinden kısa kesitler yayınlayarak hayranlarının merakını uyandırıyor. Herkesin sorduğu soru tektir: Elio Lorenzoni seninle mi? Şov kızı gizemliymiş gibi davranıyor ama çiftte bir kriz olduğuna dair giderek ısrar eden söylentilere rağmen partnerinin onun yanında olduğu neredeyse kesin görünüyor. İkilinin, girişimcinin Belen'in son dönemde aşırı sosyalleşmesinden hoşlanmaması nedeniyle tartıştığı söylendi. Doğru olacak mı? Gerçek şu ki, takipçiler lehine videolarda görünmeyi kesinlikle bıraktılar, ancak hala takıldıklarına yemin edenler de var. İngiliz kraliyet ailesinin, özellikle de Prens William ve Kate Middleton'un çok sevdiği yerlere yapılacak İskoç gezisi tüm şüpheleri açıklığa kavuşturacak.

Ayrıca okuyun: Belen soyunuyor, evdeki fotoğraflar ateşli

Elio ile Arjantin gezisi: Belen'in evi nerede?

Belen Rodriguez yeni yılı Pilar'da, Buenos Aires'e çok da uzak olmayan aile villasında kutladı. Gösteri kızı, Elio Lorenzoni ve çocukları Santiago De Martino (10) ve Luna Marì Spinalbese (2) ile birlikte Argnetina'ya uçarak kalbinin attığı yerleri ziyaret etti ve partnerine doğup büyüdüğü yeri gösterdi. Ebeveynleri Veronica Cozzani ve Gustavo Rodriguez, kardeşleri Cecilia ve Jeremias ve erkek arkadaşlarıyla birlikte birkaç günü dinlenerek ve eğlenerek geçirdiler. Ancak yağmur fırtınası evi sular altında bırakıp herkesi suyu süpürmeye zorladığında da sorun sıkıntısı yaşanmadı.

Ayrıca okuyun: Belen Elio ile tatilde ve yüzük ortaya çıkıyor

Belen Rodriguez nerede yaşıyor ve çalışıyor? Hangi yeterliliğe sahipsiniz? Ağırlığı ne kadar?

Belen Rodriguez, Noel'in ardından Arjantin'e dönerek takipçilerine çocukluğunda yaşadığı yerleri gösterdi. Buenos Aires'te bir sanat lisesinden mezun oldu ve ardından üniversitenin İletişim Bilimleri dersine kaydoldu ancak 2004 yılında İtalya'ya taşındı. Belen, Milano'da yaşıyor ve çalışıyor ancak mahremiyet ve rahatlama aradığında sığınabileceği birçok favori yeri var. Bu yaz depresyondan acı çekti ve tedavi görmek için Padua'daki bir klinikte yirmi gün boyunca hastaneye kaldırıldı. Bir röportajında ”Artık nefes almamaya başladım, 49 kiloya ulaştım, artık yemek yemiyorum, ışığı açmak istemedim ama savaşmaya karar verdim” dedi. karmaşık. 7 kilo verdim, şimdi deli gibi yemek yiyorum.” Sonra Elio Lorenzoni onun yeniden doğmasına ve hayatını tekrar onun ellerine almasına yardımcı oldu.

Ayrıca okuyun: Belen'in gardırobunda o kadar çok lüks çanta var ki

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

İlgili