Belen, Stefano De Martino ve Alessia Marcuzzi arasındaki flörtü doğruladı

GecKalmam

Member
31 Aralık 2023, 16:14

Arjantinli şov kızı, Instagram’da kendisine iki sunucu arasında yaklaşık üç buçuk yıl öncesine dayanan bir hikaye olduğu yönündeki söylentilerin doğru olup olmadığını soran bir takipçisinin sorusuna yanıt verdi.

Tgcom24
Belen Rodriguez doğruladı: Stefano De Martino, Alessia Marcuzzi ile flört ediyordu - fotoğraf 3

instagram
Belen’den Stefano De Martino’nun defalarca ihanetine ilişkin açıklamalar

Bu açıklama, Belen’in De Martino’nun tekrarlanan ihanetleri nedeniyle çektiği acıları anlattığı yakın tarihli bir röportajda yapılan açıklamalara katkıda bulunuyor. “Eminim ki, çeşitli hanımlarla da sohbet ettim. İyi insanlardı, her şeyi hemen itiraf ettiler… hepsiyle. Yaklaşık on. On ikiye geldim ve sonra aramayı bıraktım”, diye açıkladı.

Belen huzuru Elio Lorenzoni’nin yanında buldu

Belen Rodriguez, eski dansçıyla evliliğinin bitmesinin ardından huzuru Elio Lorenzoni’nin yanında buldu. Alessia Marcuzzi ve Stefano De Martino resmi olarak bekarlar. İkilinin Arjantinli şov kızının iddialarına yanıt verip vermeyeceği henüz bilinmiyor.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Günlük refah mı?  Küçük günlük hareketlerle başlar

Panasonic’in

Günlük refah mı? Küçük günlük hareketlerle başlar

Gün boyunca kendinizi iyi hissetmek için sağ ayakla başlamak önemlidir. Belki mükemmel bir kırışıklıkla, gülümsemeye dayanıklı ağız hijyeniyle iyi yapılmış bir tıraş. Kendi içinizde ve başkalarıyla birlikte daha iyi hissetmeniz için size güven, enerji ve canlılık verebilecek küçük eylemler: işte böyle

Daha fazlasını bul

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Günlük refah mı?  Küçük günlük hareketlerle başlar

Panasonic’in

Günlük refah mı? Küçük günlük hareketlerle başlar

Gün boyunca kendinizi iyi hissetmek için sağ ayakla başlamak önemlidir. Belki mükemmel bir kırışıklıkla, gülümsemeye dayanıklı ağız hijyeniyle iyi yapılmış bir tıraş. Kendi içinizde ve başkalarıyla birlikte daha iyi hissetmeniz için size güven, enerji ve canlılık verebilecek küçük eylemler: işte böyle

Daha fazlasını bul

İlgili