Ben sana karşı evleniyorum, 12 yıl birlikte olduktan sonra evet diyorlar

GecKalmam

Member
Tgcom24
Sana Karşı Ben ne zaman, nerede, nasıl, ne kadar, hangi gün ve neden evlenecek?

31 yaşındaki Luigi Calagna'nın, önünde diz çöküp Como Gölü'nde güzel bir maytapla elini isteyen 26 yaşındaki Sofia Scalia'ya yaptığı romantik tekliften üç yıl sonra, Ben Sana Karşı Evleniyorum: Tarihi seçtiler ve yakında birbirlerine sonsuz aşk yemini edecekler. Kendisine aşık olduğu gerçeğine hemen evet cevabını verdi ve ardından şöyle açıkladı: “Bunu kesinlikle beklemiyordum. Biraz sezmiştim ama bu kadar önemli, bu kadar heyecan verici bir şey hayal etmemiştim, gerçekten büyülü bir an oldu.” 2021'den bugüne projelerinde bazı yavaşlamalar oldu. Öncelikle Kovid döneminin getirdiği katı kurallar. , ardından tüm hayranların partiye katılma arzusu. “Bizi takip edenlerin beklentileri çok yüksek, hepsi etkinliğe katılmak istiyor. Onları memnun etmenin ve eğlenmenin bir yolunu bulmalıyız. Bizim için heyecan verici bir gün” dedi Luigi bir süre önce. Artık onları YouTube'da takip eden altı milyon hayranının portakal çiçeklerini izleyip izleyemeyeceğini kim bilebilir?

Ben Sana Karşıyım gerçekten evleniyorum ama birbirinizi gerçekten nasıl tanıyorsunuz?

Luì ve Sofì nasıl tanıştı? Luigi Calagna ve Sofia Scalia, Sana Karşı Ben olmadan önce şans eseri Luì'nin kuzenlerinden birinin evinde tanışmışlardı. Sofì o zamanlar sadece 15 yaşındaydı ve ondan etkilenmişti: “Kader evet gelene kadar neredeyse altı ay boyunca ona kur yaptım.” “Başlangıçta ben Palermo'da tıp okuduğum için ayrılmıştık, kendisi köydeydi. Sonra ben de geri döndüm ve eğlenmek için videolar yapmaya başladık” dedi Luigi Calagna. 12 yıldır profesyonel ve romantik olarak birlikteler.

Me Against You evreni olumlu bir mesaj içeriyor ve Luì ile Sofì sosyal medyada oldukça popüler. Sofia Scalia, “Halka karşı sorumluluk büyük: küçüklerin bize baktığını biliyoruz ve ebeveynlerin bize güvenmesi önemli” dedi. Luigi Calagna şöyle devam etti: “Artık herkes tarafından tanınıyoruz, birçok ebeveynin dikkatini çekerek onlara hazırladığımız içerikler konusunda güvence vermeye çalışıyoruz”, diye devam etti Luigi Calagna, “sıkmamaya çalışırken mümkün olduğunca eğitici olmasını istiyoruz”. Me Against You altıncı filmiyle Haziran ayında sinemalarda olacak (“Me Against You The Film – Operazione Spie”), ilk filmi rekor hasılat yapmıştı. Ocak 2023'te “Me Contro Te – Missione Giungla” yayınlandı ve ardından sıra “Me Contro Te – Transilvanya'da Tatiller”e geldi. Luì ve Sofì, düğünü beklerken kariyerlerinin 10. yılını kutlayan yeni tur için çoktan yola çıkmışlardır.