Chiara Ferragni, Marina Di Guardo'nun sosyal fotoğraflarında gülümsüyor

GecKalmam

Member
Tgcom24
Chiara Ferragni, Marina Di Guardo'nun Instagram paylaşımında

Aile fotoğraflarını sosyal medyada yayınlayan ilk kişi Marina Di Guardo oldu ve Chiara Ferragni de bunları hikayelerde paylaşmaktan çekinmedi. Dijital girişimci, sıcak tutan, hafif bir oyuncak palto, kazak ve kot pantolon giyiyor: annesi ve ikinci kızıyla birlikte yürüyüş için basit ve rahat bir görünüm. Vittoria onunla birlikte asansörde bir çekim için poz veriyor, ardından ikisinin birbirlerine sarılırken fotoğrafları çekiliyor. Büyükanne Marina, “Birlikte” diye yazıyor ve takipçilerinden birçok kalp topluyor.

Chiara Ferragni hikayelerde yeniden karşımıza çıkıyor: “Desteğiniz ve yapıcı eleştiriniz için teşekkür ederiz”

Chiara Ferragni, 18 Aralık'tan itibaren gönderi ve hikaye paylaşmayı bıraktı, ancak 3 Ocak'ta yeniden ortaya çıktı. Hikâyelerde kendisinin ön planda olduğu ve “Seni özledim” yazdığı bir çekimle kesilen uzun bir duraklama. Fotoğrafın ardından uzun bir teşekkür mesajı geldi: “İçimden bir şey söylemek geldi. Son günlerde yanımda olan ve beni teselli edecek güzel sözler söyleyen herkese teşekkür etmek istiyorum. Herkese teşekkür ederim.” bana mesaj ya da direkt mesaj gönderen, nasıl olduğumu soran, beni sosyal medyaya dönmeye teşvik eden kişi. Dijital girişimci şöyle devam ediyor: “Orada olanlara, dinleyenlere, baltalamak istemeyen ama yardım edenlere teşekkürler. Olumsuz bile olsa fikrini sakin ve yapıcı bir tonla ifade edenlere, çünkü Hayatta her zaman tartışmak, düşünmek ve yeniden başlamak için zaman vardır.” Ve sözlerini şöyle bitiriyor: “Sizi gerçekten seven insanlar ihtiyaç anında ortaya çıkabilir ve ben de sizi gördüm, okudum ve duydum. Çok teşekkür ederim.”

Chiara Ferragni'nin Pandoro kapısı sonrası özür videosu

Balocco ile işbirliği içinde markalı pandoroların satışının ardından haksız ticari uygulama nedeniyle Antitröst tarafından para cezasına çarptırılan Chiara Ferragni, 18 Aralık'ta takipçilerine hitaben bir “iletişim hatası” yaptığını kabul ettiği bir özür videosu yayınladı. Gözle görülür şekilde duygusal bir hata yaptığını fark ettiğini söyledi: “Gelecekte çok değer vereceğim bir hata; her zaman yaptığım ve yapmaya devam edeceğim herhangi bir hayırseverlik faaliyetini ticari faaliyetlerden tamamen ayırmak. Çünkü nihai sonuç olsa bile. Amaç güzel, iletişimde yeterli kontrol olmazsa yanlış anlaşılmalara yol açabilir.” O andan itibaren suların çekilmesini beklerken sessiz kalmayı tercih etti. Paparazziler daha sonra onu çocukları ve annesi Marina Di Guardo ile birlikte bu aralar tek gezisinde parkta yakaladılar: öyle görünüyor ki geri kalan süre boyunca Ferragnez'in evinde kilitli kaldı.

Fedez'in profilinde yeniden göründü

Chiara Ferragni, kocası Fedez'in yılbaşı kutlamaları vesilesiyle Instagram profilinde yayınladığı hikayelerde, Leone ve Vittoria'yı yatırmadan önce aileleriyle birlikte gece yarısından önce eğlendirmek için kadeh kaldırdıkları hikayelerde yer aldı. Bu ve arkadaş ve aile profillerinde kalan birkaç kalp, fenomenin son günlerdeki tek sosyal etkileşimiydi.

Chiara Ferragni'nin Instagram'da kaç takipçisi var ve kaçını kaybetti?

Chiara Ferragni'nin 15 Aralık'ta Instagram'da 29.728.112 hesabı vardı ancak günler geçtikçe 164 binin üzerinde kayıp yaşadı. Bu kaçış sadece kendisini değil ailesini de etkiledi. Fedez'in profiline veda eden 87 bin, Valentina Ferragni'yi terk eden 11 bin ve Francesca Ferragni'yi artık takip etmeyen 5 bin kişi vardı.