Chiara Ferragni uzaktayken… Fedez taşınıyor

GecKalmam

Member
Tgcom24
Elveda eski aşk yuvası

Chiara Ferragni Paskalya için çocuklarla birlikte Dubai'ye uçarken Fedez, eski aşk yuvasından tüm eşyalarını alma fırsatını değerlendirdi. Rapçi, geçtiğimiz haftalarda Airbnb'den kiraladığı bir dairede yaşıyordu ve kendisi de ayrılmış bir baba olarak yeni hayatını belgeleyen ve bu yer hakkında şaka yapan bazı Instagram hikayelerinde gösterdiği gibi: “Seni özleyeceğim, özellikle de bu tasarım avizeyi özleyeceğim. İçi kıllarla dolu” diye yazdı ve ardından eski sevgilisine bir şaka yapıp bir koltuk dolusu kıyafetin fotoğrafını paylaştı: “Özel yapım gömme dolap, seni şimdiden özledim.”

Ayrılmış bir baba olarak yaşam

Başka bir hikayede şarkıcı, canavarca bir çizgi film karakterinin ağzından ve dişlerinden çıkmış gibi görünen absürt bir Letonyalının fotoğrafını da yayınladı. İronik bir şekilde “Yeni ev için çocuk yatağı arıyorum” diye yazıyor ve hayranlarına hitaben üç yanıt seçeneği sunuyor: “Güzel, güzel, sosyal hizmetleri aramak üzereyim”.

Daha sonraki bir hikayesinde, sipariş edilen öğle ve akşam yemeklerinin kalıntılarının girişte istiflendiği çok sayıda kese kağıdını da ölümsüzleştirdi: “Bu benim hayatım bir çerçeveye özetlenmiş. Bunların hepsi yemek sipariş ettiğim şeyler ve sonra da Oraya istifliyorum, atıkları ayırıyorum, altını çizmek istiyorum.”

Wild Moss'a elveda

Fedez, geçtiğimiz saatlerde YouTube'da yayınlanan 147. son bölümüyle Muschio Selvaggio çalışmalarına resmen veda etti. Eski ortağı ve eski arkadaşı Luis Sal ile birlikte 2020'de oluşturulan podcast'in artık, bir yıl önce patlak veren anlaşmazlığı mahkemede kazanan Bolonezli YouTuber'ın eline geçmesi gerekiyor. Ancak devir teslimi açıklandıktan sonra Fedez geri adım attı ve bir düzeltme yayınladı: “Kendimle çelişmem gerekiyor, Luis'in avukatından bir mektup geldi… Kusura bakmayın, çok fazla davam var ve savunma hatlarını karıştırıyorum, Bizim savunma hattımız, her şeyi Luis'e bırakmıyoruz, yargının kendisini nasıl ifade ettiğini anlamak için bekliyoruz ve yargıyı seviyorum…”.

Chiara için zor hayat

Chiara Ferragni, Pandoro-gate ile bağlantılı olaylar ve Fedez'e yapılan uyarı nedeniyle takipçilerinin ve markalarının kaçışı, evde ve mahkemede sorunlar yaşamasıyla zor bir dönemden geçiyor. Bu nedenle Dubai'ye kaçış, etkileyicinin yeni single versiyonuna yeniden başlamak için İtalya'dan uzakta huzur ve bir gülümseme bulma girişiminin bir parçası.

Çiftin krizi

19 Mart'ta 6 yaşına giren Leone ve 23'ünde 3 yaşına giren Vittoria'nın çocuklarının doğum günleri vesilesiyle son günlerde yapılan aile toplantıları bile, giderek kasvetli hale gelen ruhlarını sakinleştiremedi. İkinci kızları için düzenlenen küçük partide ikilinin arasında soğuklar hakim oldu ve görünüşe göre şiddetli bir tartışma bile çıktı.

Sosyal medyada yayınlanan doğum günü partisi karelerinde ikili, birlikte görünmemeye dikkat ederek, balonlar, dev baloncuklar, Pocoyo kuklası ve pastanın arasında küçük Vittoria ile birlikte ayrı ayrı göründükleri mesaj ve görselleri paylaştı.

Aynı sahneler birkaç gün önce Leone'nin doğum gününde de yaşandı ve o zamandan bu yana ikili, çocukların fotoğraflarını yayınlamanın yeni bir sosyal yolunu başlattı: küçükler kendi profillerinde yalnızca arkadan fotoğraf çekiyordu. Görünüşe göre fenomene artık çocuklarının yüzlerini yayınlamamasını emreden rapçiydi ve o da Fedez'i televizyonda boşanma hakkında konuşmaması konusunda uyararak karşılık verdi. Kısacası bu gerçekten açık bir savaştır.