Diletta Leotta, Loris Karius ile tesiste: gerçekten hamile mi?

GecKalmam

Member
08 Mart 2023 11:31

Çift, Franciacorta’da aşk dolu bir hafta sonu geçirdi ve sunucunun hafif elbisesinin altında hamilelik şekillerini ortaya çıkarıyor gibi görünüyorlar.

Diletta Leotta ve Loris Karius bir kaç gün geçirdiler. spalı lüks tesis doğa ile çevrili Franciacorta’da. Paparazziler, sunucu çizgili elbisenin altında şüpheli şekiller sergilerken onları eve gitmeye hazırlanırken yakaladı. Düğmeler dekolteyi çeker ve göbeğin yuvarlak şekli kumaşın altı çizilir. Bu tatlı beklentiyi resmi olarak duyurmak için henüz çok erken olduğu için, bu konuda kendini ifşa etmedi.

Aşk mektubu

“Tanıştığımız ilk andan itibaren her şeyden önce Gücüne ve cesaretine hayran kaldım. Bana uzun yeniden doğuş yolculuğunuzdan ve kim olduğunuza inanma gücünüzden bahsettiniz, beni size aşık ettiniz. Bazen bir adım geri gitmek daha iyi bir koşuşturmaca yapmanıza yardımcı olur ve eminim bu koşuşturma sizi ve tüm ekibi uçuşa geçirecektir. Kimse bunu böyle hak etmez. Çocukken peri masallarını hep severdim ve bunu okumak için sabırsızlanıyorum mutlu sontarafından yayınlanan uzun bir aşk mektubunun sonunda Diletta Leotta yazdı. atletizm ve onun vesilesiyle arkadaşına ithafen sahaya geri dön.

“Duygular için teşekkürler”

Diletta Leotta’nın sahip olduğu röportaj yaptı Loris Karius ve sosyal ağlarda videodan bir alıntı yayınladı. Kariyerindeki engellere ve karanlık zamanların üstesinden nasıl geldiğine güvenirken, ona hülyalı bir gülümseme ve sevgi dolu gözlerle bakıyor. “duygular için teşekkürler bize verdin ve bana verdin” diyerek onu kucaklamadan önce hareket etti… ve kim bilir belki de yakında anne olma duygusundan bahsediyordur.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili