Donatellas, Formentera’da yazın bikiniyle açılışını yapıyor

GecKalmam

Member
25 Mayıs 2023 12:11Giulia ve Silvia Provvedi, küçük Nicole ile plajda birkaç günlük tatilin tadını çıkarıyor ve mayoyla vücut hatlarını sergiliyor.Seksi siren, deniz kenarında tatilde biraz rahatlamanın tadını çıkaran, sahilde Donatellas için poz veriyor. Ilıman iklime ve İspanyol adalarında her zaman parıldayan güneşe güvenerek kaygısız bir tatil için Balear Adaları’nı seçtiler. Şans onlardan yana değildi ve sahilde bulutlar ve yağmurla uğraşmak zorunda kalıyorlar. Ancak Silvia ve Giulia Provvedi’nin cesareti kırılmadı ve yine de nefes kesen bikinileriyle kıvrımlı kıvrımlarını gösteriyorlar.

ayrılmaz kız kardeşler


Silvia ve Giulia Provvedi ayrılmaz ikizlerdir. Şarkıcı olarak çıkışlarını Le Donatella adıyla yaptılar ama daha sonra ironileri ve yaşama arzularıyla sosyal ağları ve televizyonu da fethettiler. Seksi, güzel, tasasız, kendilerini oldukları gibi göstermekten korkmuyorlar ve doğallıkları nedeniyle onları çok seviyorlar. Ayrıca babalarının ölümü ve Silvia Provvedi’nin ortağının tutuklanması gibi acı dolu anları da el ele yaşadılar. George DeStefano (daha sonra 12 yıl hapis cezasına çarptırıldı), hamileyken.


Nicole ile mükemmel bir üçlü


Silvia ve Giulia Provvedi harika bir ikili oluşturuyorsa, Nicole ile birlikte mükemmel bir üçlü olurlar. Bebek, Haziran 2020’de Silvia ve Giorgio De Stefano’nun kızı olarak dünyaya geldi. Annesi onun için deli oluyor ve teyzesi de ona delicesine aşık. Sosyal ağlarda Donatella’ların şakalarına karışan küçük kızla sık sık kaçırılmayacak aralar veriyorlar ve birlikte parkta bile paparazziler tarafından yakalandıklarında çok güçlü bir bağ sergiliyorlar. Formentera’da deniz kenarında el ele koşarken üçü de bir gösteri.Ayrıca oku
sponsorlu içerik


Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili
 
Üst