Eleonora Riso ve Niccolò Califano, MasterChef'ten sonra ne güzel bir çift!

GecKalmam

Member
Eleonora Riso ve Niccolò Califano Ravenna'da birlikte

Eleonora Riso, Ravenna'da Niccolò Califano'ya ulaştı ve sosyal medyada herkesin kendisini ve diğerini arkasından filme aldığı bir hikaye yayınladılar. Daha sonra ikisi de “MasterChef” kazananının bisikletiyle alışverişe gittiği videoyu yayınladılar DSÖ onunla yapılan röportajı okumak için. Soruları arasında Niccolò ile olan ilişkisini araştıran bir soru var ve şöyle cevap verdi: “Biz tamamen absürt iki insanız, tamamen saçma ve dolayısıyla tarif edilemez bir arkadaşlığımız ve ilişkimiz var. Çok şey var… çok fazla.” rahatsızlık!”. İkili, akşamı doktorun dairesinde kebap yiyerek birlikte geçirdi.

Eleonora Riso ve Niccolò Califano arasında hassas bir şey var mı? Tüm ipuçları

Eleonora Riso ve Niccolò Califano ilişkileri hakkında hiçbir zaman açıkça konuşmadılar, ancak bazı sosyal ipuçları ve yarım yamalak kelimelerin yanı sıra önce televizyonda ve ardından sosyal medyada gösterilen suç ortaklığı şüpheye pek yer bırakmıyor. “Riso Ludi ile girildi (Ludi onun eski kız arkadaşı, Ed). Riso Eleonora'yla çıktım… İlk başta bana deli gibi göründün… Sonra seni daha iyi tanıdım ve aslında deli olduğunu keşfettim… Bu konuda beklentilerimi hiç boşa çıkarmadın, tam tersi oldun gerçek bir çılgın insan. beklentilerimin ötesinde ve bu nedenle beni her zaman şaşırttın ve Pirincinden bir parça kaptın. Sana zaten söylemiştim, benim için dünyanın en güzel soyadına sahipsin, o yüzden şimdi o dağ çamı gözyaşlarını kurut ve bu akşama odaklan. Califano, “MasterChef”ten elenmesinin ertesi günü sosyal medyada “Finalde bile sana sarılmayı çok isterdim” diye yazdı. “Ya Niccolò'yla aramızda hassas bir şeyler varsa? Çok güzel bir ilişkimiz var, çok yakınız ama yine de neler olduğunu anlamam gerekiyor. Programdaki diğer kişiler gibi sık sık konuşuyoruz ve ara sıra birbirimizi görüyoruz” dedi. Aşçı, ve şunu itiraf etmişti: “Bağımız zamanla güçlendi, özellikle de birlikte yemek yaptığımız testten sonra” ve ayrıca: “Biz, onları birbirine bağlayacak sosu olmayan iki benzer yemek gibiyiz, bir ilgi var ama yine de ben kendimden ne istediğimi anlamalıyım.” Görünüşe göre ikili finali televizyonda birlikte izledi…

Eleonora Riso ve Niccolò Califano kimdir?

Eleonora Riso, MasterChef'i kazanmadan önce Floransa'da garson olarak çalışan 27 yaşındaki Livornolu bir genç. Artık kırsalda yaşamayı ve kendisine çoğunlukla vegan ve vejetaryen mutfağı sunan bir restoran açmayı hayal ediyor. Niccolò Califano tıp alanında 110 dereceyle mezun olduktan sonra “MasterChef”e katıldı. 26 yaşında ve Ravenna'lı. Aşçılık yeteneği sıralamasında beşinci sırada yer aldı ancak sosyal medyada bu sayının en sevilen karakteri o.