Elodie ve erkek arkadaşı Andrea Iannone: aşık kazanan bir çift

GecKalmam

Member
Tgcom24
Elodie ve erkek arkadaşı Andrea Iannone Milano'da paparazziler tarafından görüldü

Haftalık dergi, Milano'da Elodie ve Andrea Iannone'yi kim paparazziledi? Gri eşofman, spor ayakkabı ve deri ceketiyle sade ve sportif, kum pantolonu, mokasen ayakkabıları ve tişörtüyle gündelik bir tarza sahip. Mutlular ve bu da gösteriyor ki, kulüpten ayrılıp arabaya binerken fotoğrafçılara gülümsüyorlar. Doping yasağının ardından yarışlara dönüşünde Avustralya'daki Motosiklet Şampiyonası'nda üçüncü olan sürücünün pistteki başarısını romantik bir öğle yemeğiyle kutladılar.

Instagram'da Elodie'nin ortağı Andrea Iannone'nin zaferine olan bağlılığı ve Belen'in yorumu

Andrea Iannone'nin Avustralya'daki sıralamada üçüncü olmasının ardından Elodie, Instagram profilinde partneri için bir özveriyle bunu kutladı: “Bu harika geri dönüşten gurur duydum. Sevgi ve onur için sabırla bekleyebildin. Örnek olduğun için teşekkür ederim, hayattan hiç bıkmayan gözlerinin tatlılığı, gücü ve güzelliği için teşekkür ederim! Sen benim iyi adamımsın, at gibi yakışıklı ve çılgın. Ah…nasıl seviyorum seni!”, kutlamalardan bazı kareler yayınlıyor . O da mesajı takip etti Belen RodriguezPilotla 2016'dan 2018'e kadar süren bir aşk hikayesi paylaşan şov kızı, “Ne kadar mutluyum! Kararlılık ve iyi bir kalp her zaman kazanır! Sen bir peri masalısın” diye yazan şov kızı, eski bir kırgın ve köktenci olmadığını kanıtladı. çift için. Üstelik geçmişte neredeyse iki yıldır yanında olduğu kadına saygı duyduğunu ifade etmişti: “O benim için hayatımın her şeyin yolunda gidiyor gibi göründüğü bir anında önemli bir referans noktasını temsil ediyordu ama insanların yanında olmak kolay değildi. Onun hakkında ne düşünüyorum? Aynen bu: her zaman doğru, sonuna kadar.” Aynı zamanda şuna da bağlandı: Giulia De Lelliskendisi hakkında şunları söyledi: “Giulia'yı seviyorum. Ne zaman ihtiyacım olsa orada olduğunu kanıtladı.”

Elodie ve Andrea Iannone kırmızı halıda birlikte, fotoğraflar dedikoduları alevlendiriyor

Elodie ve Andrea Iannone çift olarak ortaya çıktıklarında dedikoduları alevlendirirler. Kasım ayında GQ Men of The Year 2023 etkinliğine birlikte katıldıklarında, koordineli ve nefes kesici görünümler sayesinde tüm flaşlar onlar içindi. Hem siyah hem de beyaz renkte olan pilot göğsünün düğmeleri açık bir gömlek giyerken, şarkıcı göbeğin ötesine uzanan yakası olan çok yüksek kesimli bir elbise giymişti.