Eski Vanity Fair Çalışanları Standard Industries’de Nasıl Çalışmaya Başladı?

BadılCan

Member
Vanity Fair’de yirmi yılı aşkın bir süredir çalışan ve 1994 yılında Bay Carter’ın asistanı olarak işe başlayan Bay Brown, orada çalışmanın kısmen bilgili olmayı – farklı endüstriler ve sosyal sahneler hakkında “özel bilgiye” sahip olmayı ve … “dünyanın nasıl olduğunu” bilmeyi gerektirdiğini söyledi. İşler”. İş aynı zamanda en iyi editörleri tarafından yaratılan şık dünyanın yaşayan bir örneği olmayı da içeriyordu.

Bay South, Standard’ın kültürel açıdan anlayışlı hikaye anlatıcılarına ve dünya kuruculara ihtiyacı olduğunu öne sürdü. Metropolitan Sanat Müzesi ve Moynihan Tren Salonu gibi önemli binaların çatılarında çalışan Siplast adlı bir yan kuruluşla bir şirketin itibarını parlatabilecek insanlar.

Bayan Kseniak başlangıçta danıştı ve 2019’un sonunda gemiye katıldı. Personel, Bay South’un temas kurduğu Vanity Fair’deki ekibinin bir üyesi olan Harrison Vail’i zaten içeriyordu. Bayan Switzer ve şu anda Bay Millstone’un genelkurmay başkanı olan Bay Gilmore gibi diğerleri kısa süre sonra onu takip etti.

Bay Vail artık Air Mail’de İletişim Direktörü olarak Bay Carter için çalışıyor. Bayan Kseniak, Bayan Switzer, Bay Gilmore ve Bay South, bir Standard sözcüsü aracılığıyla makale hakkında yorum yapmayı reddetti.

Dilettante adlı anı kitabında Vanity Fair’de geçirdiği zamanı anlatan 50 yaşındaki Bay Brown, bazı eski meslektaşlarının bir sanayi şirketinde çalıştığını öğrendiğinde başlangıçta şaşırdığını, ancak çekiciliği anladığını söyledi. Bu noktada, internet ve sosyal medyadan güç alan dergiciliğin altın çağı sona ermiş, cömert bütçeler ve maaşlar geride kalmıştı.

“Size söylüyorum, eğer Standard Industries’den bir telefon alsaydım ve bana yüksek maaşı ve yan hakları olan bir iş teklif etseydim, ‘Siktir git!’ derdim. Bay Brown, “Artık çatı işiyle uğraşıyorum,” dedi. (Vanity Fair’den ayrılan bazı meslektaşları, daha önce sahip oldukları işlere benzer işlere geçtiler. Editör yardımcısı Aimée Bell, bir Simon & Schuster baskısı olan Gallery Books’ta başkan yardımcısı oldu. West dergisi Coastal Editor’ün yönetici direktörü Krista Smith, Netflix için çalıştı.)