Fabrizio Corona yine bekar mı? Sara Barbieri'nin şifreli gönderisi

GecKalmam

Member
Tgcom24
Sara Barbieri, ortağı Fabrizio Corona ile mi birlikte oldu?

Fabrizio Corona ve Sara Barbieri'nin ayrılığına ilişkin son günlerde bazı söylentiler dolaşmaya başlamıştı. Modelin mesajı dedikoduyu doğruluyor gibi görünüyor: Açıkça söylemiyor ancak sert sözleri şüpheye yer bırakmıyor. “İki buçuk yıldan fazla bir süre sessizliğimde kaldım, hikayem kişiliğim gibi çok karmaşık ve bunu söylemekten utanmıyorum çünkü herkesin kendine göre karmaşık olduğuna inanıyorum”, diye yazdı. “Bu yıllarda benim için 'yaşam deneyimi' olduğuna inandığım, gün geçtikçe kendimi dünyanın dışında hissettiren ve dünyayı kendi içimde yarattığım, kendimi izole edip, kendimden uzaklaştığım durumları izlemeye, gözlemlemeye, görmeye devam ettim. Beni gerçekten sevenleri korumanın tek yolunun bu olduğunu düşünerek her şeyden ve herkesten” diye ekledi.

Sara Barbieri: “Beni yok eden altın bir kafes”

Sara Barbieri görevine devam ediyor. Fabrizio Corona'dan asla doğrudan bahsetmiyor ancak referans açık: “Bu bir döngü ve uyandığınızda onunla yüzleşmekten korkuyorsunuz ve ona geri dönmek, acı çekmekten kaçınmanın en basit yolu gibi görünüyor.” Paylaşım şöyle devam ediyor: “Sosyal medyanın kullanılma şeklinden nefret ettiğim için kişisel hayatımla ilgili hiçbir zaman çok fazla paylaşım yapmadım. Çok fazla yargılanan yaldızlı kafes beni her geçen gün mahvetti.” Patlaması bir çağrıya, “asla gerçek hayatla yüzleşme korkusuyla durumlara tutunma: faturalar er ya da geç gelecektir, o yüzden seni gerçekten sevenleri dinle, söylenen sözler çoğu zaman sana ulaşmasa bile” yönünde bir öğüt haline gelir. onları anlayacağız.”

Yeniden doğuşa doğru

Sara Barbieri, Fabrizio Corona ile ilişkisinin sona ermesini emrediyor gibi görünen mesajını şöyle bitiriyor: “İntikata inanmıyorum, bunun öfkeyi boşaltmanın en kötü yolu olduğunu düşünüyorum, ama yeniden doğuşlara, kendinize iyi bakmanıza ve asla kendinize iyi bakmanıza inanıyorum. Vazgeçmek, çoğu zaman yakın olduğunu düşündüğün insanlar senin düştüğünü, 'bittiğini' görmeyi beklemese bile. En iyi intikam 'gözlüğünü' değiştirmektir. Düş, tepki ver ve her şeyden önce yaşa”.

Sara Barbieri Fabrizio Corona'nın iki buçuk yıllık kız arkadaşı

Sara Barbieri ve Fabrizio Corona arasında harika bir aşk hikayesi gibi görünüyordu. Birlikte sık sık samimi ve tutkulu tavırlarla sosyal medyaya poz verdiler ve hatta paparazziler bile onların coşkusunu yakalamıştı. Modelin ayrıca eski erkek arkadaşının Nina Moric'ten olan oğlu Carlos Maria Corona ile de mükemmel bir ilişkisi var gibi görünüyordu.

Fabrizio Corona ve Sara Barbieri karı koca olmak istediklerinde

Haziran 2022'de Fabrizio Corona yaklaşan düğünü duyurdu: “Eylül ayında Sara Barbieri ile evleneceğim” dedi. Haftalık Chi dergisine konuşan şunları ekledi: “Onunla neden evleneyim ki? Çünkü düğüne daha fazla değer veriyorum, yoksa mantıklı olmaz. Ben iyi bir eş değilim… O benden 26 yaş küçük ama o bir çocuk değil, çok özel bir insan” diyerek çocuk sahibi olma arzusunu da ortaya koymuştu. Portakal çiçekleri henüz ulaşmadı ama çift için işlerin kötü gittiğini gösteren hiçbir şey yoktu.

Fabrizio Corona'nın (eski) kız arkadaşı Sara Barbieri kimdir: yaş ve modellik kariyeri

Sara Barbieri 23 yaşında bir model, Fabrizio Corona ile yaş farkı dikkat çekiyor: 26 yıl. Birçok giyim markasıyla reklam kampanyalarında iş birliği yapmış ve özellikle 58 binin üzerinde takipçisinin takip ettiği Instagram'da aktif olarak yer almaktadır. Fabrizio Corona ile ilişkiye başlamadan önce şarkıcı Salmo ile bağlantısı vardı.

Fabrizio Corona Milano'da hangi sokakta yaşıyor?

Sara Barbieri ve Fabrizio Corona, Milano'nun merkezinde bir apartman dairesinde birlikte yaşıyorlardı: zemin katta bağımsız girişi, bir ofisi ve mini spor salonu olan bir ev.