Federica Pellegrini anne oldu, Matilde doğdu

GecKalmam

Member
Tgcom24
Federica Pellegrini doğum yaptı, Instagram'da kızının doğumunu duyurdu ve anne olarak ilk fotoğrafını paylaştı

Federica Pellegrini, yeni doğmuş küçük Matilde'sini kendisine yakın tutarken yorgun bir yüze sahip. Bebeğinin sadece pembe başlığıyla örtülü küçük kafası görülebiliyor, annesi ise eliyle yüzünü gizliyor. Yanlarında parlayan gözlerle Matteo Giunta var. İkisinin gülümsemeleri, sonunda ebeveyn olmanın getirdiği büyük mutluluk ve duyguya tanıklık ediyor. “Bu yolculuk sırasında bizimle ilgilenen meleklere, Titty, Marcello, Giada, Alessandra, Massimo ve Sacro Cuore hastanesindeki tüm ekibe teşekkürler” diye yazdılar.

Doğum suda mı gerçekleşti?

Federica Pellegrini ve Matteo Giunta, eski yüzücünün hamileliğini her zaman çok huzurlu ve büyük aksaklıkların yaşanmadığı bir süreç olarak nitelendirirken, Matilde'nin doğumunu duyururken bunun karmaşık iki gün olduğunu belirttiler. İlahi'nin istediği gibi suda doğum olabilir miydi? Olasılıkla ilgili olarak “İsterdim. Çok iyi bildiğim bir ortam, her şeyden önce vücudumun buna nasıl uyum sağladığını çok iyi biliyorum” demişti.

Federica Pellegrini hamile olduğunu nasıl duyurdu ve bebeğin cinsiyetini açıkladı

Federica Pellegrini, birçok yanlış alarm ve haftalarca süren ısrarlı söylentilerin ardından yaz aylarında bir bebek beklediğini duyurdu. Bunu yapmak için yüzücünün yarışacağı günü seçti. Mollie O'Callaghan14 yıl sonra 200 serbest stil rekorunu 13 yüzde bir farkla ondan aldı. Instagram profilindeki bir videoda Divina, zar zor görünen ama zaten görünen karnını gösterdi ve üzerinde “Geri alacağız” yazılıydı, tatlı bekleyişi ve aynı zamanda bebeğin cinsiyetini de ortaya çıkardı.

Federica Pellegrini anne oldu, aile genişliyor

Matilde'nin gelişiyle Federica Pellegrini ve Matteo Giunta'nın ailesi genişler. Çiftin halihazırda dört köpeği var: Fransız bulldoglar Vanessa, Rocky, Bianca ve Cesare. Dört ayaklı arkadaşlarına çok yakın olan eski yüzme şampiyonu, bir gönderisinde şunları yazmıştı: “Nasıl olacağını bilmiyorum… Senin nasıl olacağını bilmiyorum… Ne olacak?” Kesin olan şu ki, bu dönemde benden bir an bile vazgeçmeyeceksin”. Ayrıca hamile olduğunu öğrenmeden önce bile evcil hayvanlarının, sanki kendisi hakkındaki haberleri zaten hissetmişler gibi, özellikle korumacı bir tavır sergilediğini fark ettiğini de açıklamıştı.

Pellegrini'nin kızı ne zaman doğdu ve adı ne olacak? İşte önceden açıklananlar

Federica Pellegrini, Meringhetta'sının doğumu hakkında “Umarım yılbaşıyla birlikte gelmez” dedi. Başlangıçta o ve Matteo Giunta dünyaya Noel ile Yeni Yıl arasında geleceğini açıkladılar ve ardından beklenen tarihin 29 Aralık olduğunu belirttiler. Eski yüzücünün babası, torununun 2024 yılında aileyi genişleteceğini umuyordu çünkü torununun kızı gibi Olimpiyat yılında doğması hoşuna giderdi. Ancak Matteo ve Federica, küçük kıza verecekleri isim konusunda sonuna kadar suskun kaldılar. Mahremiyetlerini sevenler, bunu ancak bebek doğduktan sonra açıkladılar.