Guenda Goria, beklediği çocuğun adının ne olacağını açıkladı

GecKalmam

Member
Tgcom24
Guenda Goria ve Mirko Gancitano'nun isimlerinin seçimi

Guenda Goria, “Bir erkek çocuk doğacaksa bazı destansı isimler belirledik: Aeneas, Ulysses, Paris onları gerçekten seviyoruz” dedi. Roman 2000. Maria Teresa Ruta ve Amedeo Goria'nın kızı, “Ona kesinlikle ikinci isim olarak Maria diyeceğiz, Guenda'nın babasının aynı zamanda Amedeo Maria olarak da anılması tesadüf değil” diye devam etti. Pembe fiyonk durumunda bile zaten bir tercih söz konusu: “Kızın ismi konusunda pek anlaşamıyoruz. Anlam olarak Luce'u seviyoruz ama henüz karar vermedik” dedi. Geçmişte rüyanızda büyükannesi gibi Carla adını vermek istediğiniz küçük bir kız çocuğu gördüğünüzü söylemiştiniz.

Guenda Goria hamile, televizyonda duyuru

Guenda Goria hamileliğini Caterina Balivo'nun televizyon programında yer alırken duyurdu. Son derece duygulu olan kadın, bebek beklediğini belirterek, “Doğal olarak çocuk sahibi olamayacağım söylendi. 3 yıldır çabalıyorduk. Bu benim en büyük hayalimdi, en büyük isteğimdi çünkü son hamileliğimdi. Yaşadığım bir trajediydi, çünkü hayatımı tehlikeye sokan dış gebelikti ve mucizevi bir şekilde hayattayım.”

Guend Goria'nın nişanlısı Mirko Gancitano ile düğünü yakında gerçekleşecek

Guenda Goria ve Mirko Gancitano için bir rüya gerçek oldu. 16 Mayıs'ta Santo Domingo'da kutlanan resmi olmayan törenin ardından karı koca olacaklar. Bu partnerinin onun için hazırladığı bir sürprizdi: “Hiçbir şey bilmiyordum. Bir gün beni plaja götürdü, beyaz elbiseler bulmamı sağladı ve şarkımız Dal verde di Calcutta çalarken fısıldadı bana 'Bana güvenin'” dedi haftalık DSÖ. Gerçek düğün için ise planlar çok daha gösterişli: “İki törenimiz olacak: Biri Maggiore Gölü kıyısındaki Luino'da, annemin Ruta kalesinin bulunduğu yerde, diğeri ise Mirko'nun doğduğu Mazara del Vallo'da.”

Kızı Guendalina Goria hamile, Maria Teresa Ruta'nın Instagram'daki sevinci

Kızı Guenda Goria'nın hamileliğini bozma korkusuyla sosyal medyada kaçak olduğunu anlatan Maria Teresa Ruta, takipçilerine “Sonunda bu sevinci paylaşıyorum, büyükanne olacağım” dedi. “Bu anın gelişmelerini o kadar güzel, o kadar eşsiz, o kadar özel, o kadar keyifli takip ediyordum ki” dedi. Ve şunu ekledi: “Guenda'nın bu zor, karmaşık, zorlu anlarını takip ettim. Endometriozis, dış gebelik, tüp kaybı… ama sonunda size Guenda'nın beklediğini söyleyebilirim!”.

Guenda Goria hangi ameliyatı geçirdi ve hangi hastalıktan muzdarip?

Guenda Goria, 2021 yılında endometriozis nedeniyle ameliyat edildi. Bu, endometriyumun, yani normalde yalnızca rahim boşluğunu kaplayan, rahim dışında bulunan ve özellikle perimenstrüel fazda pelvik ağrıya, ağrılı menstruasyona, cinsel ilişki sırasında ağrıya neden olan ve tüpleri tıkayabilen mukozanın varlığıdır. Fallop tüpü ve kısırlığa neden olur. Guenda 2022'de dış gebelik nedeniyle acilen hastaneye kaldırıldı ve birkaç gün sonra ameliyat için tekrar hastaneye döndü: “Ameliyat iyi geçti. Tüp aldılar… Yapmadığımı söylüyorlar” Ne yazık ki daha uzun süre saklanabilirdi”. Hamile kalma şansı büyük ölçüde azalmıştı ama neyse ki anne olma hayali yakında gerçek olacak.