Hamile Marica Pellegrinelli, William Djoko ve çocuklarıyla birlikte dışarıda

GecKalmam

Member
Tgcom24
Marica Pellegrinelli hamile, eşi ve Eros Ramazzotti'nin çocuklarıyla fotoğraflar

Marica Pellegrinelli, hamileliğini elinden geldiğince gizli tutarak mahremiyetini korudu, ancak artık bu durum haftalık dergiyle yaptığı bir röportajla açığa çıktı. Lütuf artık bebek yumruğunu gizlemiyor. Beyaz tişört, Milano yürüyüşü sırasında çalınan fotoğraflardaki şekillerin altını çiziyor. Model siyah bir ceket ve kargo pantolon giyiyor: açık havada geçireceğiniz gün için mükemmel, sade, rahat ve sportif bir görünüm. Ailede uyum hüküm sürüyor ve dörtlünün gülümsemesinden bunu anlayabilirsiniz. Marica ve William Djoko tutkuyla öpüşüyor ve DJ, partnerinin Eros Ramazzotti'den olan kızıyla çalıyor. Doğmak üzere olan kız çocuğunun gelişi, aralarında zaten güçlü olan bir bağın mührü olacaktır.

Marica Pellegrinelli'nin hamileliği, Eros Ramazzotti'den kaç çocuğu vardı?

Marica Pellegrinelli üçüncü kez hamile. Partneri William Djoko'dan ilk çocuğu olacak bir kız bebek bekliyor. On iki yıl önce Eros Ramazzotti ile olan evliliğinden Raffaela Maria dünyaya geldi ve üç yıl sonra sıra Gabrio Tullio'ya geldi. Model ve eski kocası, ayrılığa rağmen mükemmel bir ilişkiye sahip. Marica, şarkıcıyla evli olduğu dönemde eski eşi Michelle Hunziker'den olan kızı Aurora Ramazzotti'ye çok düşkündü: “On yıl boyunca 'benim kızım'dı. Büyüdüğü halde, kendisi de anne olunca ilişkimiz aynı kalıyor. Onu bir hediye olarak görüyorum çünkü çocuklarıma daha iyi bir anne olmama yardım etti”, dedi haftalık dergiye verdiği röportajda F.

Marica Pellegrinelli'nin erkek arkadaşı William Djoko kimdir ve ne iş yapar?

Marica Pellegrinelli üç yıldır William Djoko ile ortaklık yapıyor. 1984 yılında Hollanda'da Kamerunlu bir baba ve Ukraynalı ve Hollandalı kökenli bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen sanatçı, dünyanın her yerindeki kulüplerde performans sergileyen, uluslararası üne sahip bir DJ ve yapımcıdır. O ve Marica Pellegrinelli, 2019 yılında bir iş etkinliği sırasında, Marica Pellegrinelli ayrılırken tanıştılar, ardından tam iki yıl sonra bir arkadaşlarının doğum gününde tekrar buluştular ve aşk doğdu. İlk başta hikayelerini gizli tuttular, sonra açığa çıktılar. Hamileliğin resmi olarak duyurulmasının ardından müstakbel baba sosyal medyada şunları yazdı: “Tam gözümün önünde manevi bir şey oluyor. Zaten kalbimi çalmıştın ve şimdi de bebeğimizi taşıyorsun!”.

Marica Pellegrinelli'nin hangi tümörü vardı?

Temmuz ayında Marica Pellegrinelli, tümörü olduğunu öğrendikten sonra ilk kez ameliyat olduğunu söyledi: “Bir yıl önce ameliyat oldum, sağ yumurtalığımda bir hastalık olduğunu zamanında fark ettiğim için çok şanslıydım” Instagram profilinde şunları söyledi: Takipçileri engellemeye davet ediyorum. “Bundan hiç bahsetmedim, kısmen gizlilikten, kısmen korkudan, kısmen iyi şanstan, kısmen de o anın net bir görüntüsünü ancak uzaktan görebildiğim için. Bu durumdan çok daha güçlü, net bir şekilde çıktım. ve yeteneklerime güveniyorum ve bu kendime ama özellikle de bana eşlik eden ve beni destekleyen insanlara, öz aileme ve hayat aileme teşekkür ederim” diye ekledi.